۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۶

مجوز 3 ماهه برای تولید مواد ضدعفونی و بهداشتی به واحدهای تولیدی استان تهران اعطا می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به ضرورت نکات بهداشتی برای مقابله با شیوع کرونا از اعطای مجوز سه ماهه برای تولید مواد ضدعفونی و بهداشتی به واحدهای تولیدی خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از استان تهران، محمد امامی امین عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جلسه کمیته اختصاصی کرونا اظهار داشت: این جلسه با محوریت تولید مواد ضدعفونی‌کننده و بهداشتی برگزار شد و در این راستا برخی از واردکنندگان جهت واردات الکل درخواست مجوز داشتند که این موضوع پیگیری می‌شود.

روایتی از مشق مهربانی ‌جهادگران سلامت‌ در سپاه تهران‌ / توزیع 25 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در بین خانواده‌های کم‌برخوردار‌ + فیلمآخرین اخبار کرونا در شهرستان‌های تهران| شمار مبتلایان به کرونا در دماوند به ‌25 نفر رسیدسردار پورجمشیدیان: فعالیت بیمارستان های نیروی زمینی سپاه در 10 استان با حضور 50 یگان نزسا برای ضدعفونی معابر

وی ادامه داد: برخی واحدهای تولیدی تقاضای تغییر تولید به مواد شوینده، بهداشتی و ضدعفونی‌کننده را داشتند که قرار شد مجوز سه ماهه به چنین واحدهایی ارائه شود تا نیاز مردم تأمین شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در مورد محوریت جلسه تنظیم بازار با اشاره به تامین مایحتاج و کالای اساسی مردم عنوان کرد: مایحتاج و کالاهای اساسی به قدر کافی در انبارها ذخیره شده و نگرانی بابت این مسئله وجود ندارد.

امامی امین در مورد ساعت کار اصناف گفت: ساعت کار اصنافی همچون نانوایی‌ها، سوپرمارکت‌ها جهت خدمات‌رسانی به مردم به جز روز جمعه اول فروردین در سایر روزها طبق ساعتی خواهد بود که اداره اماکن اعلام می‌کند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking