۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۳

روایتی از مشق مهربانی ‌جهادگران سلامت‌ در سپاه تهران‌ / توزیع 25 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در بین خانواده‌های کم‌برخوردار‌ + فیلم

روایتی از مشق مهربانی ‌جهادگران سلامت‌ در سپاه تهران‌ / توزیع 25 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در بین خانواده‌های کم‌برخوردار‌ + فیلم
«جهادگران سلامت» در سپاه سیدالشهدا(ع) در حرکتی خودجوش اقدام به توزیع 25 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در بین خانواده‌های کم‌برخوردار شهرستان‌های تهران کردند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، حضور بی‌ادعای گروه‌های جهادی این روزها در خاکریز «حافظان سلامت» جلوه دیگری از همدلی و همراهی ایرانیان را به رُخ جهانیان کشید، آنجا که شور و شعور ایرانی در کوچه و پس کوچه‌های شهر عرصه خدمت‌رسانی و عشق‌ورزی به هم‌وطن می‌شود.

این بار در آستانه سال جدید و در پی شیوع ویروس کرونا در کشور، گروه‌های جهادی اعم از سپاه و بسیج به عنوان «جهادگران سلامت» خودجوش وارد میدان شدند و به صورت شبانه‌روزی اقدام به ضدعفونی معابر و آموزش نکات بهداشتی به ویژه در مناطق محروم کردند تا با تزریق امید به جامعه رنگ رنج آن‌ها را کمرنگ سازند.

اما اقدامات جهادگران سلامت به این بسنده نشد و با توجه به در پیش داشتن سال جدید و تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی و کارگری، اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی بین محرومان و مستضعفان کردند. که در این راستا سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران اقدام به توزیع 25 هزار بسته بهداشتی و معیشتی برای 25 هزار خانواده کمتر برخوردار استان تهران کردند تا شاید مرهمی بر دل‌های به رنج نشسته مناطق محروم باشد.

توزیع 8000 بسته معیشتی توسط سپاه امام رضا(ع) در خراسان رضویتوزیع 720 بسته معیشتی از سوی سپاه ناحیه دامغان در بین نیازمندانتهران| 5 هزار بسته معیشتی توسط گروه‌های جهادی در بهارستان توزیع شد+ فیلم

مهدی فخاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به توزیع 1650 بسته معیشتی و بهداشتی در ری اظهار داشت: 1000 بسته بهداشتی و 650 بسته معیشتی که ارزش ریالی هر بسته حدود 500 هزار تومان است بین جامعه هدف توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون حدود 3 هزار بسته حمایتی بین خانواده‌های محروم شهرری توزیع شده است تصریح کرد: بخشی از اعتبارات این بسته‌های بهداشتی و معیشتی توسط خیرین و بخشی نیز از اعتبارات سپاه تهیه شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری همچنین افزود: این اطمینان خاطر را می‌دهیم که تا رفع کامل این ویروس در کنار مردم هستیم و در روزهای آینده نیز بسته‌های حمایتی توسط بسیجیان تهیه و در محلات محروم توزیع می‌شود.

 

 

گزارش از مریم باحور

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking