۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲

‌‌عرضه مرغ طرح تنظیم بازار در ری؛ 200 تن مرغ با قیمت 12500 در بازار عرضه می‌شود

‌‌عرضه مرغ طرح تنظیم بازار در ری؛ 200 تن مرغ با قیمت 12500 در بازار عرضه می‌شود
رئیس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: در راستای تنظیم بازار و تعادل عرضه مرغ و گوشت 200 تن مرغ منجمد با قیمت 12 هزار و 500 تومان وارد بازار می‌شود.
- اخبار استانها -

لطف‌الله ستاره در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ری، با اشاره به اقدامات تنظیم بازاری در شهرستان ری اظهار داشت: حواشی بیماری کرونا سبب ایجاد نگرانی در مردم و شدّت بخشیدن به مراجعات مردمی برای تأمین موادغذایی شده است.

وی بیان کرد: در این راستا به منظور رصد و بررسی بازارها در میادین اصلی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای حضور یافتیم که هیچ‌گونه کمبود کارا یا موادغذایی مشاهده نشد، همچنین بازرسان ادارات متولی به طور مستمر در قالب تیم‌های چند نفره در حال رصد بازار می‌باشند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان ری همچنین افزود: به رغم وجود نگرانی حاکم بر جامعه تمامی انبارهای مواد غذایی و شوینده‌ها مملو از کالا است و نیاز مردم در بازار موجود است.

همدان|هیچ کمبودی در عرضه مرغ وجود نداردعرضه گوشت مرغ زیر قیمت مصوب در اراک /قیمت کالاهای اساسی در استان مرکزی کاهش یافتفروش گوشت و مرغ بدون توقف، حتی در تعطیلات عید/ هیچ قصابی بسته نمی‌شود

ستاره سپس با اشاره به توزیع گوشت سفید در بازار تصریح کرد: رایزنی‌هایی برای عرضه مرغ منجمد در سطح شهرستان صورت گرفته و مقرر شده است که برای واحدهای عرضه‌ای که نرخ فروش مرغ بالاتر از 13 هزار تومان داشته باشند، پرونده گران‌فروشی تشکیل شود.

وی ادامه داد: در راستای تنظیم بازار و تعادل عرضه مرغ و گوشت 200 تن مرغ منجمد با قیمت 12 هزار و 500 تومان وارد بازار شهرستان شده که تنظیم بازار و تعادل عرضه مرغ و گوشت ایجاد می‌شود.

رئیس اتاق اصناف شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: وضعیت شهرستان از نظر وجود کالاها مطلوب است و در موارد کمیابی با گرانفروشی واحدها روبه رو هستیم که براساس مصوبات در شهرستان ری با هرگونه گرانفروشی به شدّت برخورد می‌شود، لذا ضروری است که مردم برای مقابله با گرانفروشی و کم‌فروشی مایحتاج خود را تنها از میادین و فروشگاه‌های تعریف شده و مجوزدار تهیه کنند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking