۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳

‌تعطیلی واحدهای نانوایی ‌شهرستان بهارستان صحت ندارد

‌تعطیلی واحدهای نانوایی ‌شهرستان بهارستان صحت ندارد
رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان ضمن تکذیب خبر تعطیلی واحدهای نانوایی گفت: تعطیلی نانوایی‌ها و فروشگاه‌های موادغذایی در شهرستان بهارستان «شایعه» است.
- اخبار استانها -

جعفر درویشی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بهارستان، اظهار داشت: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از چند روز گذشته رایزنی‌‌های لازم برای تعطیلی اتحادیه‌های بهارستان انجام شده بود که این امر طی ابلاغیه‌ای انجام شد و اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی شهرستان بهارستان به جز واحد بازرسی تا پایان ایام نوروز، تعطیل شدند.

وی با بیان اینکه برخی از صنفوف از جمله قهوه‌‌خانه‌ها، تالارها، آرایشگاه‌های زنانه، گیم‌نت‌ها، باغچه رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها که عامل مهّمی در شیوع ویروس کرونا محسوب می‌شدند از دو هفته گذشته تعطیل شده‌اند افزود: برخی از این مراکز نیز به دلیل مقابله با مصوبه ستاد مبارزه با کرونا با همکاری پلیس پلمب شدند.

54 مرکز عرضه قلیان با حکم دادستانی در اسلامشهر پلمب شد10 خانه مسافر متخلف در همدان پلمب شداصناف متخلف تا بعد تعطیلات نووزی پلمب می‌شوند؛ تنها 12 صنف فعال هستند

رئیس اتاق اصناف بهارستان از ممنوعیت برگزاری جشن‌‌ها و عروسی‎ها در رستوران‌ها و تالارهای پذیرایی شهرستان بهارستان به دلیل شیوع بیماری کرونا خبر داد و گفت: برخی صنوف نیز از جمله رستوران‌ها به دلیل کاهش فعالیت، تعطیل شده‌اند و اغلب کسبه برای حفظ سلامتی خود و خانوده‌هایشان واحدهای صنفی را تعطیل کرده‌اند و همکاری خوبی در جهت پیشگیری از بیماری منحوس کرونا داشتند.

درویشی با تأکید بر اینکه هیچ فروشگاهی در بهارستان تعطیل نخواهد شد اظهار داشت: فروشگاه‌ها و واحدهای صنفی عرضه موادغذایی در ایام تعطیلات عید نوروز به مردم خدمات ارائه خواهند داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شایعات تعطیلی واحدهای نانوایی در شهرستان بهارستان تکذیب می‌شود و مردم اخبار را فقط از طریق رسانه‌های موثق دنبال کنند چرا که عده‌ای در جامعه به دنبال ایجاد ترس و ناامیدی هستند.

کلیدواژه ها :بهارستان
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking