۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۹

اخبار کوتاه حوادث خراسان جنوبی:

حادثه رانندگی در محور طبس 6 نفر را راهی بیمارستان کرد/ کشف 460کیلوگرم مرفین در عملیات پلیس نهبندان

حادثه رانندگی در محور طبس 6 نفر را راهی بیمارستان کرد/ کشف 460کیلوگرم مرفین در عملیات پلیس نهبندان
حادثه رانندگی در محور طبس و مصدوم شدن شش نفر، کشف 460کیلوگرم مرفین در عملیات پلیس نهبندان، کشف 142 کیلو گرم تریاک از دو دستگاه موتورسیکلت سوار و کشف دو هزار قرص غیرمجاز در قاین از مهم‌ترین اخبار کوتاه حوادث خراسان جنوبی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از حادثه رانندگی در محورهای فرعی شهرستان طبس خبر داد.

سرهنگ حسین رضایی اظهار داشت: صبح امروز با اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر تصادف در کیلومتر 90 شهرستان طبس بلافاصله مأموران پلیس راه به همراه گروه امداد به محل سانحه اعزام شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در صحنه مشاهده کردند که یک دستگاه خودروی پژو 405 واژگون شده‌ است که در این سانحه رانندگی سه نفر از سرنشینان خودرو به شدت مجروح شدند و برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند که کارشناس پلیس راه علت حادثه را عدم توجه به جلو راننده سواری پژو 405 اعلام کرد.

رضایی تصریح کرد: شب گذشته نیز بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری سمند در کیلومتر 15 شهرستان طبس در محور ده‌محمد - طبس سه نفر راهی بیمارستان شدند و علت حادثه در دست بررسی است.

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی به رانندگان توصیه کرد: با توجه به افزایش حجم سفرها در سطح محورهای مواصلاتی استان قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی را رعایت و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند تا شاهد چنین حوادث ناگوار نباشیم.

کشف 460 کیلو و 880 گرم مرفین در شهرستان نهبندان

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 460کیلو و 880گرم مرفین در شهرستان نهبندان خبر داد.

سرهنگ مجید شجاع اظهار داشت: روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان نهبندان با استفاده از شگردهای خاص پلیسی از عبور محموله سنگین مواد مخدر آگاه شدند.

وی افزود: از این رو با انجام اقدامات گسترده پلیسی مسیر عبور قاچاقچیان شناسایی و مأموران در محور میقان به یک دستگاه کامیون مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ایست دادند.

شجاع بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو 460 کیلو و 880 کیلوگرم مرفین کشف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: در این عملیات یک دستگاه خودرو توقیف و متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

کشف 142 کیلوگرم تریاک از دو دستگاه موتورسیکلت

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: روز گذشته 142 کیلو و 880 گرم تریاک در دو عملیات از دو موتورسیکلت کشف شد.

سرهنگ حسن کاهنی اظهار داشت: روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان سربیشه هنگام کنترل محورهای عبوری به یک دستگاه موتورسیکلت ایژ مشکوک شدند و به راکب آن دستور ایست دادند.

وی افزود: سوداگر مرگ با مشاهده مأموران اقدام به فرار کرد که بلافاصله دستگیر شد که در بازرسی از موتور سیکلت 93 کیلو و 880گرم تریاک کشف شد.

کاهنی اظهار داشت: در این رابطه موتورسیکلت توقیف و متهم با تشکیل پرونده روانه دادسرا شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: در عملیاتی دیگر نیز مأموران انتظامی شهرستان خوسف هنگام کنترل محورهای فرعی و کم تردد از یک دستگاه موتورسیکلت 49 کیلوگرم تریاک کشف کردند.

کاهنی تصریح کرد: در این عملیاتها دو دستگاه موتورسیکلت توقیف و دو متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. 

کشف دو هزار قرص غیرمجاز در قاین

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: دو هزار و 100 عدد قرص غیرمجاز در شهرستان  قاین کشف شد.

سرهنگ مجید شجاع اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان قاین در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه سواری پراید مشکوک و خودرو را جهت بازرسی متوقف کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو دو هزار و 100 عدد قرص غیرمجاز کشف شد.

شجاع خاطرنشان کرد: در این رابطه متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking