۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳

امام جمعه لواسانات توییت کرد؛

چرا رسانه خارجی برای شیوع کرونا در ایران با دمش گردو می‌شکند؟

چرا رسانه خارجی برای شیوع کرونا در ایران با دمش گردو می‌شکند؟
حجت الاسلام سید سعید لواسانی امام جمعه لواسانات نسبت به پوشش خبری بیش از اندازه و سیاه نمایی‌های رسانه‌های خارجی برای شیوع ویروس کرونا در ایران واکنش نشان داد.

چرا رسانه خارجی برای شیوع کرونا در ایران با دمش گردو می‌شکند؟به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در پی شیوع ویروس کرونا در ایران که از اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی در ووهان چین آغاز و به تدریج در همه جهان شایع شد، رسانه‌های خارجی اقدام به سیاه نمایی این رویداد در ایران کردند.

بر خلاف این که ویروس کرونا در بسیاری از کشور‌های جهان شایع شده و آمار زیادی از مبتلایان و قربانیان را به خود اختصاص داده است، بخش زیادی از اخبار صفحه BBC فارسی را اخبار شیوع کرونا در ایران تشکیل می‌دهد که این موضوع نشان دهنده اهداف رسانه‌های خارجی برای جنگ روانی و تضعیف روحیه مردم ایران است.

بیشتر بخوانید: واکنش کاربران به گاف منوتو در مورد توصیه آیت الله بهجت درباره کرونا!

حجت الاسلام لواسانی با انتشار توییتی کشور انگلیس که از این رسانه‌ها حمایت می‌کند را روباه پیر خوانده و او را همواره در تلاش برای ایجاد موانع در مسیر پیشرفت ایران دانست.

او در توییت خود اقدام اخیر این رسانه را بمباران روحی و روانی ملت ایران معرفی کرد و برای نابودی آن دعا کرد.

امام جمعه لواسانات همچنین تقویت ملت برای شکست کرونا را ضروری دانست.

در ادامه متن و توییت منتشر شده توسط حجت الاسلام لواسانی را مشاهده می‌کنید:

" چرا BBC فارسی از کرونا در ایران اینهمه شادمان است و با دمش گردو می‌شکند؟ روباه پیر انگلیس همیشه برای ما ایرانیان نکبت آورده و اینبار با جنگ شناختی و عملیات روانی می‌خواهد روح و روان مردم ایران بمباران کند. خدا شرش را به خودش برگرداند. اما باید قوی شویم. کرونا را شکست می‌دهیم "

چرا رسانه خارجی برای شیوع کرونا در ایران با دمش گردو می‌شکند؟

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking