۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۶

در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

چهار عنوان کتاب جدید خورشاهیان به نمایشگاه کتاب می رود

چهار عنوان کتاب جدید خورشاهیان به نمایشگاه کتاب می رود
چهار تا پنج عنوان کتاب جدیدم در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود

چهار عنوان کتاب جدید خورشاهیان به نمایشگاه کتاب می رود

هادی خورشاهیان شاعر و نویسنده در گفت و گو با خبرنگار حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص  کتاب هایش در نمایشگاه کتاب گفت: چهار تا پنج عنوان کتاب جدیدم در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود.

وی با بیان اینکه عرضه آن ها در نمایشگاه کتاب به ناشر کتاب ها بستگی دارد،گفت: احتمال دارد زمان برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تغییر کند.

خورشاهیان با اشاره به اینکه کتاب جدیدم که در هفته جاری منتشر شد مجموعه شعرم با عنوان «بغض‌های چاووشی» است، ادامه داد: انتشارات چشمه این کتابم را منتشر کرد؛ «بغض‌های چاووشی» ۴۰ غزل جدیدم را در برمی گیرد که در سال‌های ۹۶ و ۹۷ سروده شده اند. شعر‌های آن در قالب غزل و با موضوعات و سبک‌های  مختلفی از جمله عاشقانه و اجتماعی، مدرن و پست مدرن سروده شده اند.

این شاعر ادامه داد: پیش از کتاب «بغض‌های چاووشی» سه عنوان کتاب دیگر را در حوزه کودک و یک رمان با عنوان «من دو نفر را کشته ام» منتشر کرده ام.

سه کتاب آخر هادی خورشاهیان که پیش از کتاب «بغض‌های چاووشی» منتشر شده اند کتاب‌های «جزیره پرچم‌ها»، «گربه ایرانی در چکمه ایتالیایی» و «روزی که خورشید قهر کرد»  هستند و انتشارات نیستان، انتشار این کتاب‌ها را برعهده داشت.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking