۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۲

توزیع ماسک با قیمت مصوب در یزد

توزیع ماسک با قیمت مصوب در یزد
رئیس کمیسیون بازرسی اتحادیه صنف تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی یزد گفت: طی دو روز آینده به اندازه نیاز و با قیمت مصوب نسبت به توزیع ماسک و دیگر اقلام بهداشتی در استان اقدام می‌شود.

دکتر «سید محمدرضا آقایی میبدی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با بیان این‌که شیوع ویروس کرونا در استان یزد بحرانی نشده است، اظهار کرد: رعایت بهداشت فردی، شستشوی مکرر دست و صورت با صابون و پرهیز از روبوسی و دست دادن از جمله راهکارهای موثر برای جلوگیری از شیوع این ویروس نوظهور است.

وی با اشاره به کمبود یک سری اقلام ضدعفونی کننده، مواد بهداشتی و ماسک در سطح استان یزد، افزود: طبق هماهنگی‌های انجام شده با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مقرر شد طی دو روز آینده به اندازه نیاز و با قیمت مصوب نسبت به توزیع ماسک و دیگر اقلام بهداشتی اقدام می‌شود.

رئیس کمیسیون بازرسی اتحادیه صنف تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی یزد، در ادامه با بیان این‌ که اقدامات لازم در خصوص مقابله با شیوع کرونا در دستور کار مدیریت استان قرار گرفته است، گفت: تشکیل تیم‌های بازرسی به منظور برخورد با هرگونه گرانفروشی و تخلف بهداشتی از جمله اقدامات انجام شده و در دستور کار است.

آقایی میبدی در پایان ضمن معرفی تلفن ۱۲۴ برای گزارش هرگونه تخلف بهداشتی و گرانفروشی، خاطرنشان کرد: رعایت موارد بهداشتی از جمله مهمترین راهکار برای تأمین سلامت عمومی جامعه است.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :اخبار روز
منبع : ایسنا
website tracking