۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۵

لوشامپیونه؛

پیروزی PSG در شب اخراج نیمار

پیروزی PSG در شب اخراج نیمار
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، در حساس‌ترین دیدار هفته بیست‌وهفتم رقابت‌های لیگ فرانسه، پاری‌سن ژرمن به مصاف بوردو رفت. این دیدار که در ورزشگاه پارک‌دو پرانس برگزار شد، پُر گل و جذاب از آب درآمد و این پاری سن ژرمن بود که توانست با نتیجه ۴ بر سه به پیروزی دست پیدا کند. ستاره پاری‌سن ژرمن در این دیدار مارکینوش مدافع این تیم بود که توانست دو گل به ثمر برساند. کاوانی و امباپه دیگر گل‌های تیم پاریسی را به ثمر رساندند. نکته جالب این‌که نیمار در دقایق پایانی با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد. پاری سن ژرمن با پیروزی‌ای که در این دیدار به دست آورد، ۶۸ امتیازی شد و فاصله‌اش را با نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده خود که مارسی است به ۱۶ امتیاز افزایش داد تا با نهایی کردن قهرمانی خود فاصله زیادی نداشته باشد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، در حساس‌ترین دیدار هفته بیست‌وهفتم رقابت‌های لیگ فرانسه، پاری‌سن ژرمن به مصاف بوردو رفت.

این دیدار که در ورزشگاه پارک‌دو پرانس برگزار شد، پُر گل و جذاب از آب درآمد و این پاری سن ژرمن بود که توانست با نتیجه ۴ بر سه به پیروزی دست پیدا کند.

ستاره پاری‌سن ژرمن در این دیدار مارکینوش مدافع این تیم بود که توانست دو گل به ثمر برساند.

کاوانی و امباپه دیگر گل‌های تیم پاریسی را به ثمر رساندند.

نکته جالب این‌که نیمار در دقایق پایانی با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد.

پاری سن ژرمن با پیروزی‌ای که در این دیدار به دست آورد، ۶۸ امتیازی شد و فاصله‌اش را با نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده خود که مارسی است به ۱۶ امتیاز افزایش داد تا با نهایی کردن قهرمانی خود فاصله زیادی نداشته باشد.

کلیدواژه ها :دید در شب
منبع : خبرگزاری دانشجو
website tracking