۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶

نائب رئیس فدراسیون پزشکی:

شرایط را برای لغو دیدار‌های لیگ برتر فوتبال بررسی می‌کنیم

شرایط را برای لغو دیدار‌های لیگ برتر فوتبال بررسی می‌کنیم
حاکمی نائب رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شیوع ویروس کرونا و برگزاری بازی‌های لیگ برتر فوتبال ایران توضیحاتی را بیان کرد.

حاکمی: درباره لغو بازی‌ها لیگ مشغول بررسی هستیمبه گزارش خبرنگار حوزه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، لاله حاکمی، نائب رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، در واکنش به دستور وزارت ورزش به فدراسیون پزشکی ورزشی، اظهارات سهیل مهدی و جلساتی که درباره‌ شیوع ویروس کرونا در حال برگزای است، گفت: پیرو رشد آمار ابتلا به ویروس کرونا در کشور و دستور وزارت ورزش، جلسه‌ای را با حضور مسئولان وزارت ورزش، آکادمی ملی المپیک و کمیته درمان و آموزش فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار کردیم. این جلسه برای تصمیم گیری درباره اقدامات لازم برای وضعیت فعلی ما در ورزش است.

حاکمی ادامه داد: قبل از این جلسه و در همان هفته اول به کلیه فدراسیون‌ها درباره اعزام نکردن ورزشکاران به کشور‌های آلوده اطلاع رسانی کرده بودیم. از طریق پوستر آموزشی که در سایت فدراسیون‌ها منتشر شد، این موضوع را پوشش دادیم.

حاکمی گفت: ایروانی از وزارت ورزش، خلیلیان و مسجدی از فدراسیون پزشکی ورزشی، از دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس کمیته درمان، آموزش و روابط عمومی در این جلسه حضور دارند.

حاکمی درباره لغو بازی‌های لیگ برتر فوتبال گفت: در این باره صحبت کردیم و این موضوع در حال بررسی است. تصمیم گیری ما به نظر وزارت بهداشت مرتبط خواهد بود. از وزارت بهداشت برای حضور در این جلسه دعوت کردیم، متاسفانه فکر می‌کنم به دلیل شرایط ویژه‌ای که دارند نتوانستند در این جلسه حاضر شوند. به شکل تلفنی با این عزیزان تماس گرفتیم.

بیشتر بخوانید : سلطانی‌فر: اولویت وزارت ورزش مراقبت از ورزشکاران و تماشاگران مقابل کرونا است

منبع : باشگاه خبرنگاران
website tracking