۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۸

امروز آخرین مهلت ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان

امروز آخرین مهلت ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: بیست و دومین دوره ثبت نام برای اعزام دانشگاهیان به عتبات که از ۲۷ بهمن ماه آغاز شده، امروز شنبه سوم اسفند پایان می‌یابد و دانشگاهیان تا سوم اسفند مهلت دارند با مراجعه به سایت لبیک به نشانی https://www.labbayk.ir/ نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام مرتضی مطهری پور به جزئیات اعزام دانشجویان به عتبات در سال جاری اشاره کرد و گفت: مراسم قرعه کشی اعزام دانشجویان پنجم اسفند ماه انجام می‌شود و با هماهنگی صورت گرفته اعزام کاروان‌ها از ۱۸ اسفند مصادف با ۱۳ رجب آغاز می‌شود و تا ۲۷ فروردین سال ۹۹ ادامه دارد.

وی در خصوص ظرفیت اعزام دانشجویان به عتبات نیز گفت: در این دوره با توجه به تاخیر در اعزام و فرصت اندک برنامه ریزی برای ۱۵۰ کاروان با ظرفیت ۶۰۰۰ نفر انجام شده که در این راستا ۱۱۰ کاروان هوایی و ۴۰ کاروان زمینی اعزام خواهیم داشت.

به گفته مطهری پور، هزینه سفر برای کاروان‌های زمینی دو میلیون تومان و کاروان‌های هوایی چهار میلیون تومان خواهد بود که با هماهنگی‌هایی که با بانک‌ها صورت گرفته یک و نیم میلیون وام به کاروان‌های زمینی و دو میلیون تومان به کاروان‌های هوایی اهدا می‌شود.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تاکید کرد: سال گذشته تعداد ۶۷ هزار و ۵۰۰ متقاضی  برای عتبات دانشجویی ثبت نام کردند که حدود ۱۰ هزار نفر آنها اعزام شدند و با توجه به شرایط کنونی عراق تمهیدات امنیتی برای اعزام‌های امسال نیزاندیشیده شده است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking