۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۰

انتخابات ایران| نتایج آراء 10 حوزه انتخابیه گیلان تا فردا قبل از ظهر اعلام می‌شود‌

انتخابات ایران| نتایج آراء 10 حوزه انتخابیه گیلان تا فردا قبل از ظهر اعلام می‌شود‌
استاندار گیلان از پایان مهلت رأی‌گیری در بسیاری از شعب انتخابیه استان خبر داد و گفت: نتایج آراء 10 حوزه انتخابیه گیلان به غیر از رشت تا فردا قبل از ظهر اعلام می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، ارسلان زارع امشب در جمع خبرنگاران با تأکید بر اینکه نتایج آراء 10 حوزه انتخابیه گیلان به غیر از رشت تا فردا قبل از ظهر اعلام می‌شود اظهار داشت: مهلت زمان رأی‌گیری در بسیاری از شعب انتخابیه سراسر استان گیلان ساعت 23 به پایان رسید.

استاندار گیلان با تأکید بر اینکه فرآیند اخذ رأی در حوزه‌های روستایی استان ساعت 22 به پایان رسیده و روند شمارش آراء در آن‌ها آغاز شده است عنوان کرد: آن دسته از شعبه‌های شهری استان گیلان که مراجعه کننده نداشته باشند فرآیند شمارش آن‌ها بعد از ساعت 23 انجام می‌شود.

زارع با بیان اینکه شعبه‌های شهری که مراجعه کننده داشته باشند پس از اتمام فرآیند اخذ رأی روند شمارش آراء در آن‌ها شروع می‌شود تصریح کرد: اگر در برخی از شعبات اخذ رأی مناطق شهری گیلان پس از ساعت 23 مراجعه‌کننده‌ای وجود داشت افراد جهت اخذ رأی به داخل حوزه‌ها و شعب هدایت می‌‌شوند. 

اطلاعیه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در خصوص شکایاتپایان زمان رسمی رأی‌گیری در سراسر استان سمنان؛ مهلت اخذ رأی تمدید نشدانتخابات ایران|مهلت اخذ رأی در کردستان تا ساعت 24 تمدید شد/شمارش آرای شعب روستایی

نماینده عالی دولت در استان گیلان اعلام نتایج انتخابات شهرستان رشت به علت تعدد کاندیداها و شعب اخذ رأی را کمی زمان‌بر اعلام کرد و بیان داشت: تمام تلاش و کوشش ما این است که نتایج شهرستان رشت حداکثر تا ساعات اولیه روز یکشنبه به مردم اعلام شود.

وی عدم توجه مردم به برخی گمانه‌زنی‌هایی که در مورد نتایج انتخابات در برخی شعبه‌ها اعلام می‌شود را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: امروز 2 هزار و 559 شعبه به علاوه یک شعبه ویژه اقلیت‌های مذهبی در بندرانزلی برای اخذ رأی مردم در گیلان آماده شده بود.

استاندار گیلان برگزاری انتخابات مجلس یازدهم در سلامت و امنیت کامل را مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات انجام شده، 45 هزار نفر از عوامل امنیتی، اجرایی، نمایندگان فرمانداران، اعضای شعب، بازرسان و عوامل تدارکات در انتخابات امروز مشارکت کردند.

زارع آن‌لاین شدن و اتصال کلیه شعب اخذ رأی استان گیلان در حوزه‌های شهری و روستایی با وزارت کشور را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: از نماینده‌ ولی‌فقیه، ائمه جمعه، فرمانداران، بخشداران، هنرمندان، ورزشکاران و کلیه افرادی که در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی دخیل بودند صمیمانه تشکر می‌کنم.

کلیدواژه ها :شهر رشت
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking