۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۰

زمان اعلام فهرست نامزد‌های تایید صلاحیت شده فدراسیون فوتبال مشخص شد

زمان اعلام فهرست نامزد‌های تایید صلاحیت شده فدراسیون فوتبال مشخص شد
کمیته ۳ نفره بررسی صلاحیت نامزد‌های فدراسیون فوتبال هفته آینده فهرست نهایی نفرات تایید صلاحیت شده را اعلام می‌کند.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مهلت ارائه تاییدیه‌های نفراتی که قصد حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال را داشتند یک شنبه گذشته (۲۷ بهمن) به اتمام رسید و نفراتی که توانستند ۱۰ معرفی نامه اعضای مجمع را برای پست ریاست و ۵ معرفی نامه را برای عضویت در هیئت رئیسه به دبیرخانه فدراسیون ارائه کنند، وارد مرحله بررسی صلاحیت‌ها شدند.

بر همین اساس ۶ نامزد به نام‌های حیدر بهاروند، هدایت الله ممبینی، عباس صوفی، حبیب کاشانی، محمد حسین قریب و مهدی محمد نبی توانستند دست کم ۱۰ تاییدیه را تحویل بدهند.

بیشتر بخوانید: شکوری: سازمان بازرسی درباره حضور بازنشستگان نامه ای به ما نداده است/ انتخابات را طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال برگزار می کنیم

کمیته سه نفره بررسی صلاحیت‌ها شامل ابراهیم شکوری (سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال) صفی الله فغانپور (مسئول امور حقوقی و قرارداد‌های فدراسیون) و جعفر سمیعی (مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان) هم از دوشنبه ۲۸ آبان بررسی صلاحیت‌ها را آغاز کرد.

برهمین اساس قرار است فهرست نهایی نفرات تایید صلاحیت شده شنبه هفته آینده (۳ اسفند) از سوی این کمیته اعلام شود و پس از آن هم باید صلاحیت نامزد‌ها از سوی نهاد‌های ذی صلاح تائید شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking