۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۷

شکوری: شکایت ویلوتس به جایی نخواهد رسید

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو،در شرایطی که ویلموتس به دنبال گرفتن غرامت 6 میلیون یورویی از فدراسیون فوتبال است، ابراهیم شکوری عقیده دارد که شکایت او به جایی نخواهد رسید. شکوری به روزنامه شهروند گفته:" ما به ویلموتس پول بیشتری هم داد‌ه‌ایم و طبق اتفاقات رخ‌داده و مفاد قرارداد خواهان این هستیم پول اضافه‌ای که دریافت کرده را هم به ما پس بدهد. هرکسی می‌تواند شکایتی را مطرح کند، ولی در قرارداد بند پرداخت پول سه‌ماه از مبلغ یک‌سال قرارداد به‌عنوان مبلغ فسخ آمده و اینکه ویلموتس این موضوع را ندیده، ربطی به ما ندارد و همه چیز شفاف است و فیفا هم به بند قرارداد توجه می‌کند، نه حرف ویلموتس. شکایت او به جایی نخواهد رسید."

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو،در شرایطی که ویلموتس به دنبال گرفتن غرامت 6 میلیون یورویی از فدراسیون فوتبال است، ابراهیم شکوری عقیده دارد که شکایت او به جایی نخواهد رسید.

شکوری به روزنامه شهروند گفته:" ما به ویلموتس پول بیشتری هم داد‌ه‌ایم و طبق اتفاقات رخ‌داده و مفاد قرارداد خواهان این هستیم پول اضافه‌ای که دریافت کرده را هم به ما پس بدهد. هرکسی می‌تواند شکایتی را مطرح کند، ولی در قرارداد بند پرداخت پول سه‌ماه از مبلغ یک‌سال قرارداد به‌عنوان مبلغ فسخ آمده و اینکه ویلموتس این موضوع را ندیده، ربطی به ما ندارد و همه چیز شفاف است و فیفا هم به بند قرارداد توجه می‌کند، نه حرف ویلموتس. شکایت او به جایی نخواهد رسید."

منبع : خبرگزاری دانشجو

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking