۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۱

آیت‌الله یزدی: ملت با شناخت درست "نمایندگان انقلابی" را راهی مجلس کنند/ نیروهای انقلابی اتحاد خود را حفظ کنند

آیت‌الله یزدی: ملت با شناخت درست "نمایندگان انقلابی" را راهی مجلس کنند/ نیروهای انقلابی اتحاد خود را حفظ کنند
رئیس جامعه مدرسین با بیان اینکه مردم با شناخت درست و کامل رأی بدهند تا مجلسی انقلابی تشکیل شود نه مجلسی که دنبال پول و قدرت باشد، گفت: نیروهای انقلابی اتحاد خود را حفظ کنند چون اختلاف سبب می‌شود عناصر مومن، انقلابی و شایسته رأی نیاورند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در دیدار با اعضای هیئت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه اظهار داشت: وظیفه جامعه مدرسین است که مردم را روشن کند که به چه شخصی رأی بدهند.

وی افزود: از مردم می خواهم که با شناخت درست و کامل رأی بدهند تا مجلسی انقلابی تشکیل شود نه مجلسی که به‌دنبال پول و قدرت باشد، وظیفه داریم نامزدهای اصلح و انسان‌هایی با تجربه و متدین، را انتخاب کنیم تا در آینده شاهد مجلس و دولتی کارآمدتر باشیم.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: نیروهای انقلابی باید اتحاد خود را حفظ کنند چون اختلاف بین آن‌ها سبب می‌شود که عناصر مومن، انقلابی و شایسته رأی نیاورند.

کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گرگان: مجلس دهم در رسیدگی به درد مردم ناتوان بوداولویت اقتصادی مجلس قوی|نظری: مجلس یازدهم در گام اول برای بودجه بدون نفت طرح جدید بدهداستاندار گلستان مطرح کرد: برگزاری انتخابات مجلس یازدهم در استان با مشارکت 27 هزار نفر

وی با اشاره به تهدیدات مختلف دشمنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: اگر توانایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی نبود، دشمن حتما این کشور را نابود می‌کرد، امروز دشمن می‌داند که اگر یکی بزند ده تا می‌خورد و اگر آغازگر حمله و تجاوز باشد، پایان آن نبرد و جنگ به دست ما خواهد بود.

آیت‌الله یزدی با اشاره به مشکلات کشور خاطرنشان کرد: برای رفع مشکلات باید نگاه‌مان به داخل باشد، هر چند کشور دارای مشکلات مختلفی است اما همان طور که مقام معظم رهبری تاکید کردند حل تمام مشکلات باید به دست خودمان و در داخل کشور صورت بگیرد.

کلیدواژه ها :اتحاد
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking