۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۷

برگزاری ۲۸ هزار نفر ساعت آموزش برای اعضای شعب اخذ رای در دماوند

برگزاری ۲۸ هزار نفر ساعت آموزش برای اعضای شعب اخذ رای در دماوند

به گزارش خبرنگار مهر، مجید صفری بعد از ظهر سه شنبه در در بیست و ششمین نشست امور هماهنگی انتخابات در خصوص آمادگی حوزه انتخابیه دماوند برای برگزاری انتخابات دوم اسفندماه اظهار داشت: برگزاری انتخابات اهمیت ویژه‌ای دارد و همان‌گونه که قانون پیش‌بینی کرده، باید هوشیار بوده و با عزم راسخ این مسیر را طی کنیم تا کوچک‌ترین خللی در برگزاری انتخابات رخ ندهد.

صفری افزود: تاکنون در حوزه هیأت اجرایی انتخابات بر اساس برنامه ابلاغی پیش رفته ایم و نشست‌ها و آموزش‌ها نیز به صورت منظم برگزار شده است و در حوزه آموزش اعضای شعب اخذ رأی، ۲۸ هزار و ۳۰۳ نفر ساعت و به طور میانگین هر نفر ۶ ساعت آموزش لازم را تعلیم دیده‌اند.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه بیان داشت: دستگاه احراز هویت برای شعب اخذ رأی در بخش مرکزی و بخش رودهن تحویل گرفته شده و آماده برگزاری انتخابات هستیم.

وی عنوان داشت: ضمن تاکید بر اجرای صحیح قانون و رعایت بی‌طرفی، مصمم هستیم که انتخابات را به صورت منظم برگزار کنیم و انتخاب را بر عهده مردم بگذاریم.

صفری با اشاره به اینکه انشااله همه مردم با عزمی راسخ و استوار پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند گفت: آمادگی کامل را داریم که روز جمعه انتخاباتی با شکوه را در دماوند برگزار کنیم.

انتهای پیام
کلیدواژه ها :صفر دماوند 28
منبع : جماران

پربازدیدترین امروز

website tracking