۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸

رای اولی‌های استان مرکزی با حضور در پای صندوق‌های رای حق مسلم خود را تحقق ببخشند

رای اولی‌های استان مرکزی با حضور در پای صندوق‌های رای حق مسلم خود را تحقق ببخشند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: رای اولی‌های استان مرکزی با حضور در پای صندوق‌های رای حق مسلم خود را تحقق ببخشند.
- اخبار استانها -

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهروز اکرمی ظهر امروز در همایش رای اولی‌ها در دبیرستان زینبیه اراک، با اشاره به ضرورت حضور گسترده مردمی در پای صندوق‌های رای در دوم اسفندماه و به‌ویژه رای‌اولی‌ها اظهار داشت: توسعه و پیشرفت کشور بسته به حضور مردم در صحنه است و حضور گسترده و آگاهانه مردم به‌ویژه نسل جوان و رای‌اولی‌ها در پای صندوق‌های رای از عوامل اساسی در سرعت‌بخشی به این مسیر بوده و می‌تواند راهی برای برطرف‌سازی مشکلات باشد.

وی افزود: مردم و به ویژه قشر جوان جامعه با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای می‌توانند ورود افراد کاردان و دارای شایستگی به خانه ملت را رقم بزنند که در تمام ابعاد جامعه تاثیر به سزایی دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: از جمله آثار این اقدام مهم که برخاسته از انتخاب هدفمند مردم است، می‌توان به تاثیر مستقیم بر قانون‌گذاری و تصویب قوانین کارآمد، بهبود وضعیت مردم و برطرف شدن مشکلات آنها و همچنین تسهیل در مسیر توسعه‌یافتگی چه در استان‌ها و همین طور کشور اشاره کرد.

فرمانده سپاه اردبیل: حضور در انتخابات مجلس یک رسالت مهم بر گردن ملت ایران استاستاندار قم: مشارکت رای اولی‌ها در انتخابات مجلس پرشورتر از گذشته باشدیک میلیون و 480 هزار لرستانی واجد شرایط رای دادن در انتخابات مجلس یازدهم هستند

اکرمی بیان کرد: نسل نوجوان و جوانی که در این انتخابات نخستین تجربه خود در رفتن به پای صندوق رای را قرار است داشته باشند با حضوری گسترده، انتخابی آگاهانه و همراه باشناخت می‌توانند آنچه را که حق مسلم آنهاست رقم بزنند.

وی ادامه داد: مردم و به ویژه نسل جوان جامعه بدانند که نادیده گرفتن این نقش اجتماعی مهم، بی‌تفاوتی سیاسی و عدم حضور در پای صندوق‌های رای امکان راه‌یابی نمایندگان اقلیت جامعه را فراهم می‌کند که منجر به تصویب قوانین نامتناسب به شهر و منطقه می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرد: بنابراین لازمه داشتن استان و کشوری پیشرفته و توسعه‌یافته، حضور پرشور و گسترده تمام آحاد جامعه به ویژه رای‌اولی‌ها در پای صندوق‌های رای است، چراکه زمینه پیشرفت کشور با انتخاب افراد اصلح فراهم می‌شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking