۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۷

دفاع جانانه تاجر سوری از اسد بعد از قرار گرفتن نامش در فهرست تحریم اروپا

دفاع جانانه تاجر سوری از اسد بعد از قرار گرفتن نامش در فهرست تحریم اروپا
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از روسیاالیوم، یکی از بازرگانان سوری که نامش در فهرست جدید تحریم های اتحادیه اروپا علیه سوریه قرار گرفته است، واکنش جالبی به این موضوع نشان داد.وسیم القطان گفت: این افتخاری برای من است که نامم در فهرست تحریم اتحادیه اروپا قرار گرفته است.وی که رئیس اتاق بازرگانی ریف دمشق است در صفحه شخصی خود نوشت: گنجانده شدن نام من در این فهرست، مدالی بر سینه ام است.القطان توجیه اتحادیه اروپا درباره علل تحریم ها را بهانه های واهی توصیف کرد و افزود: اتحادیه اروپا طرف اساسی در تحریم آمریکا علیه سوریه است. این اقدامات اتحادیه اروپا غیرانسانی است و علت گنجاندن نام من در این فهرست، ارتباط من با دولت سوریه و رئیس جمهور حکیم آن و پایداری و میهن پرستی من است که به آن افتخار می کنم.گفتنی است که روز گذشته اتحادیه اروپا نام وسیم القطان و هفت تاجر دیگر سوری به همراه دو شر
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از روسیاالیوم، یکی از بازرگانان سوری که نامش در فهرست جدید تحریم های اتحادیه اروپا علیه سوریه قرار گرفته است، واکنش جالبی به این موضوع نشان داد.

وسیم القطان گفت: این افتخاری برای من است که نامم در فهرست تحریم اتحادیه اروپا قرار گرفته است.

وی که رئیس اتاق بازرگانی ریف دمشق است در صفحه شخصی خود نوشت: گنجانده شدن نام من در این فهرست، مدالی بر سینه ام است.

القطان توجیه اتحادیه اروپا درباره علل تحریم ها را بهانه های واهی توصیف کرد و افزود: اتحادیه اروپا طرف اساسی در تحریم آمریکا علیه سوریه است. این اقدامات اتحادیه اروپا غیرانسانی است و علت گنجاندن نام من در این فهرست، ارتباط من با دولت سوریه و رئیس جمهور حکیم آن و پایداری و میهن پرستی من است که به آن افتخار می کنم.

گفتنی است که روز گذشته اتحادیه اروپا نام وسیم القطان و هفت تاجر دیگر سوری به همراه دو شرکت سوری را در فهرست تحریم های جدید خود قرار داد.
کلیدواژه ها :سوری اسد افتخاری
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking