۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲

بخشش پنجمین محکوم به قصاص در چهارمحال و بختیاری

بخشش پنجمین محکوم به قصاص در چهارمحال و بختیاری
یک فقره پرونده قتل در چهارمحال و بختیاری که منجر به صدور رأی قصاص برای متهم شده بود با صلح و سازش و گذشت اولیای دم مختومه شد.

بخشش پنجمین محکوم به قصاص در چهارمحال و بختیاریبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، شاپور شمسی معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شورا‌های حل اختلاف استان چهارمحال و بختیاری گفت: با تلاش اعضا و دبیران شورا‌های حل اختلاف شهرستان خانمیرزا، یک فقره پرونده قتل که منجر به صدور رأی قصاص برای متهم شده بود با صلح و سازش و گذشت اولیای دم مختومه شد.

او افزود: در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ به همت اعضای شورا‌های حل اختلاف منطقه خانمیرزا و با بهره گیری از ظرفیت‌های معتمدان و ریش سفیدان محلی، پرونده قتلی که به واسطه درگیری میان دو نفر تشکیل شده بود سرانجام پس از پنج سال با گذشت اولیای دم و بخشش قاتل مختومه گردید.

شمسی اضافه کرد: این محکوم به قصاص، پنجمین فردی است که از ابتدای امسال با بزرگواری اولیای دم و پادرمیانی اعضای شورای حل اختلاف استان، فرصت جبران اشتباه و زندگی دوباره یافته است.

خانمیرزا از شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری می‌باشد که مرکز آن شهر آلونی، ۱۴۰ کیلومتری کیلومتری شهرکرد مرکز استان قرار دارد.

کلیدواژه ها :قتل بخشش
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking