۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۰

رئیس صمت استان سمنان خبر داد

خریداری یک‌هزار تن میوه شب عید در استان

خریداری یک‌هزار تن میوه شب عید در استان
بهروز اسودی با بیان اینکه در خصوص تأمین کالا‌های اساسی در این استان مشکلی وجود ندارد گفت: خریداری یک‌هزار و ۱۰۰ تن میوه شب عید در سمنان پیش‌بینی شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه در خصوص تأمین کالا‌های اساسی در این استان مشکلی وجود ندارد، گفت: ذخیره کافی برای اقلام اساسی در انبار‌ها موجود است و مردم نباید در این خصوص نگرانی داشته باشند.

او با بیان اینکه یک‌هزار و ۱۰۰ تن میوه برای شب عید در استان سمنان خریداری می‌شود، افزود: از این میزان ۷۰۰ تن پرتقال و ۴۰۰ تن سیب مصوبه ستاد تنظیم بازار از مازندران و تهران به استان ارسال می‌شود.

دبیر ستاد تنظیم بازار استان سمنان با بیان اینکه نظارت بر بازار شب عید افزایش خواهد یافت، عنوان کرد: گران‌فروشی، کم‌فروشی، عدم درج اتیکت قیمت، فروش جنس تاریخ گذشته، احتکار و غیره ازجمله مواردی است که بازرسان در تمامی شهرستان‌ها بازار را زیرنظر خواهند داشت.

اسودی ضمن بیان اینکه با موارد تخلف در صورت مشاهده به‌شدت برخورد و واحد صنفی پلمب خواهد شد یا اخطاریه دریافت می‌کند، اضافه کرد: با توجه به اینکه کالا‌هایی نظیر مرغ و تخم‌مرغ بیش از نیاز در استان سمنان تولید می‌شود، نباید قیمت آن از نرخ مصوب فراتر رود.

انتهای پیام / ر

کلیدواژه ها :عید
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking