۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۵

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل:

فرهنگ انتخاب آگاهانه را ترویج دهیم / امروز وقت شانه خالی کردن نیست

فرهنگ انتخاب آگاهانه را ترویج دهیم / امروز وقت شانه خالی کردن نیست
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه‌ای خطاب به ملت ایران تشکیل مجلس و دولت منفعل، پیر، خسته و بی خبر از درد و رنج‌های مردم را نتیجه انتخاب مردم تحت تاثیر رسانه‌ها و اربابان قدرت و ثروت دانست.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه‌ای خطاب به ملت ایران تشکیل مجلس و دولت منفعل، پیر، خسته و بی خبر از درد و رنج‌های مردم را نتیجه انتخاب مردم تحت تاثیر رسانه‌ها و اربابان قدرت و ثروت دانست.   متن این نامه به شرح زیر است:    مردم عزیز ایران سلام علیکم؛
ضمن گرامیداشت و تبریک چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به یکایک شما با هر اندیشه و تفکری، بر آن شدیم میان هلهله و فریاد بلندگو‌های سیاسی و انتخاباتی بعنوان فرزندانتان مجالی کوتاه را با شما سخن بگوئیم.‌
می‌خواهیم دست در دست هم از شرایط نامطلوب امروز و از نمایندگان ناکارآمد و مسئولین نالایق عبور کنیم، از دوگانه‌ها و دکان‌های حزبی، سیاست زده و غیر مردمی عبور کنیم و با کمک همدیگر به یک تصمیم مشترک برسیم.

دیگر مجالی برای درگیر شدن در دعوا‌های اصولگرایی و اصلاح طلبی نیست، فرصتی برای اعتماد به جوامع و حکومت‌های شرق و غرب نیست، مانند تمام نقاط روشن تاریخ ایران باید دست روی زانوی خود بگذاریم و با تکیه بر توان خود بایستیم و پیشرفت کنیم، باید قوی شویم.

ملت عزیز ایران امروز ما مسلط بر بیش از ۴۰ سال رویش‌ها و ریزش ها، سختی‌ها و تنگنا‌ها و البته پیروزی‌ها و سرافرازی‌ها هستیم، تجربیاتی که گاه با شهادت جوانان و گاه با مقاومت در برابر تحریم و جنگ به دست آمده اند.

مردم عزیز ایران معیشت و امنیت ما در گرو انتخاب هایمان است. اینک فصل انتخاب است، انتخابی برای فرداها، انتخابی برای تغییر و تحول، اینک فصل بذرافشانی است، هر آن چه بکاریم همان را درو خواهیم کرد. انتخابی که اگر تحت تاثیر جو رسانه‌ها و اربابان قدرت و ثروت شکل بگیرد نتیجه اش می‌شود مجلس و دولتی منفعل، پیر، خسته، اما ثروتمند که از درد و رنج‌های مردم بی خبر است.

مهم‌ترین معضل امروز ناکارآمدی و مسئولیت گریزی کسانی است که با رای و انتخاب ما به قدرت رسیده اند و امروز لزومی برای پاسخگویی به ملت نمی‌بینند. انتخابی که در بلوای رسانه ها، دروغ و جو سازی احزاب، وعده‌های کذب و صد البته تکرار‌های ناروا و بی برنامه بود.

وضعیت امروز ما نتیجه انتخاب دیروزمان است؛ امروز وقت شانه خالی کردن نیست، باید پای انتخاب مان بایستم و درس بگیریم، باید فردایی تماشایی رقم بزنیم، فردایی که با انتخاب مدیران و نمایندگانی متعهد، جوان، متخصص، انقلابی، از دل مردم و دلسوز محرومین، عدالت محور، مستقل و آزاده نسبت به شرق و غرب، شجاع و کارآمد رقم خواهد خورد.

هرگونه تغییر در وضع نامطلوب موجود دولت و مجلس ضعیف و خسته نیازمند تغییر در فرهنگ انتخاب است، فرهنگی که منجر به انتخاب آگاهانه و در نهایت مجلسی عالمانه شود، مجلسی که در خور شان و جایگاه رفیع ملت قهرمان ایران اسلامی باشد.

در ایام اربعین شهادت حسینی وار سردار سلیمانی، ما معتقدیم انتقام از قاتلین سردار عزیزمان مستلزم انتخاب کسانی است که پای میز سازش با قاتل استکباری نمی‌نشینند و با تکیه بر مردم و ظرفیت‌های فراوان وطن، گفتمان عزتمندانه مقاومت را سرلوحه حکمرانی شان قرار می‌دهند.

مردم سالاری دینی امروز برای ما حق و تکلیفی توامان ایجاد کرده است، لذا اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل بعنوان فرزندان کوچک شما، از تمام مردم ایران برای رقم زدن انتخاباتی پر شور و شایسته سالارانه دعوت بعمل می‌آورد، تا با انتخابی عقلانی و شوری انقلابی مجلس کارآمدی را تشکیل بدهیم و با تکیه بر آن دولت را به تکاپو بیندازیم و صد البته زمینه‌های شکل گیری دولت جوان حزب اللهی را رقم بزنیم.
منبع : خبرگزاری دانشجو

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking