۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۹

سولشائر تأیید کرد؛ سانچس به یونایتد برمی‌گردد

 اوله‌گنار سولشائر که تیم تحت‌هدایتش فردا شب (چهارشنبه) در دور برگشت از مرحله نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس میهمان منچسترسیتی است، در آستانه این بازی در خصوص وضعیت مصدومان تیمش گفت: دشوار است که بخواهیم زمان دقیق بازگشت مصدومانی که مدت طولانی از ترکیب به دور بوده‌اند، بدهیم، چون آن‌ها پیش از رهایی از مصدومیت نیاز به تمرین کردن دارند. پل پوگبا گچ پایش را بازکرده، مک‌تامینی هم آتل پایش را کنار گذاشته و حداقل حالا آن‌ها می‌توانند تمرین‌هایی روی چمن انجام دهند.

وی همچنین درخصوص نقل‌وانتقالات زمستانی اظهار داشت: حرف تازه‌ای درباره نقل‌وانتقالات ندارم که بخواهم به شما (خبرنگاران) بگویم. به نظرم وقت خود را با طرح چنین پرسش‌هایی هدر ندهید. من چیزی ندارم که به شما در این باره بگویم و روی بازی فردا تمرکز دارم. ما بازیکنانی داریم که سخت در تلاش برای بازگشت به شرایط بازی هستند.

سرمربی شیاطین سرخ تصریح کرد: به خاطر نمی‌آورم که در ماه ژانویه ما توانسته باشیم بازیکنان خوبی به خدمت بگیریم و در این بین تنها هنریک مخیتاریان، نمانیا ماتیچ و پاتریس اِورا خرید‌های خوب ما در ژانویه بوده‌اند. به نظر من جذب بازیکن خوب در این بازه زمانی از فصل کار واقعاً سختی است، چون باشگاه‌ها نمی‌خواهند در این مقطع از فصل، بهترین بازیکنان‌شان را از دست بدهند.

سولشائر درباره مهاجم شیلیایی شیاطین سرخ که در حال حاضر قرضی در اینتر عضویت دارد، اظهار داشت: الکسیس سانچس تابستان به جمع ما بازخواهد گشت و ثابت خواهد کرد که همه ما در موردش اشتباه می‌کردیم.

وی درباره شایعه احتمال جدایی مدافع آرژانتینی‌اش هم یادآور شد: من فکر نمی‌کنم روخو از

منبع : روزنو

پربازدیدترین امروز

website tracking