۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹

واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در جاده‌های اصفهان

واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در جاده‌های اصفهان

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ "محمدرضا محمدی" رئیس پلیس راهور استان اصفهان اظهار داشت: ساعت ۴ و ۴۰ دقیقه بامداد امروز ماموران پلیس راهور شهر اصفهان مطلع شدند یک دستگاه اتوبوس مسافربری ولوو در خروجی "سپاهان شهر" اصفهان واژگون شده که بلافاصله به همراه تیم‌های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: این اتوبوس از تهران به مقصد شیراز در حرکت بوده که بعد از منطقه"صفه" اصفهان از خروجی "سپاهان شهر" خارج و به علت اختلاف سطح جاده واژگون می‌شود.

این مقام انتظامی بیان داشت: علت وقوع این حادثه تلخ رانندگی عدم توجه به جلو توسط راننده، ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام شده است.

سرهنگ محمدی بیان داشت: متاسفانه در اثر این حادثه رانندگی ۹ نفر از سرنشینان اتوبوس در دم فوت و ۱۳ سرنشین دیگر نیز مجروح و برای اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان خاطر نشان کرد: این اتوبوس مسافربری دارای کمربند‌های استاندارد بوده که متاسفانه تعدادی از مسافران کمربند‌ها را نبسته بودند و از خودرو به بیرون پرتاب می‌شوند، علی رغم اینکه پلیس بار‌ها اعلام کرده کمربند ایمنی حافظ جان راننده و مسافران می‌باشد متاسفانه هنوز عده‌ای هستند که به این موضوع مهم توجه نمی‌کنند و هر ساله شاهد وقوع حوادث جبران ناپذیر رانندگی به علت عدم رعایت قوانین و مقرارت و توصیه‌های پلیس می‌باشیم.
منبع : خبرگزاری دانشجو
website tracking