۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۹

وظیفه اصلی ما رصد دشمنان و ترفند‌های آن است

وظیفه اصلی ما رصد دشمنان و ترفند‌های آن است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، امیر سرتیپ دوم رضا آذریان ظهر امروز در کمیته مراسم ستاد دهه فجر که در ستاد این قرارگاه برگزار شد، با بیان اینکه ملت ایران به برکت ولایت فقیه نشان دادند که همچنان پشتیبان نظام اسلامی هستند، اظهار کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در راه تحقق بخشیدن به گام دوم انقلاب باید عزم ملی و اراده قوی ادامه داشته باشد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا به رهبری امام راحل و فراز و نشیب‌هایی که تاکنون انقلاب اسلامی پشت سر گذاشته اشاره کرد و افزود: ارتش و نیروی هوایی با پیوستن به انقلاب تأثیرات خوبی در روند پیروزی انقلاب گذاشتند.

وی ادامه داد:  ارتش از همان ابتدای انقلاب در کنار مردم حضور داشته است، بدنه ارتش بدنه‌ای انقلابی و مذهبی بود و بعد از پیروزی انقلاب آمریکا و استکبار جهانی چون می‌دیدند منافع آن‌ها از بین رفته درصدد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند.

آذریان با یادآوری اینکه ارتش از همان ابتدای انقلاب در نوک پیکان دفاع از انقلاب و مبارزه با دشمنان خارجی بود، به‌گونه‌ای که در مناطق کردستان و گنبد، با فرونشاندن تهدیدات و ضربات منافقین آن‌ها را خنثی کرد، شهید سپهبد ولی‌الله قرنی را اولین شهید ترور نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا، سبک زندگی اسلامی را برای خانواده‌ها بسیار مهم خواند و افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب به این موضوع بیش از پیش باید پرداخته شود.

وی با اشاره به آمادگی بسیار خوب ارتش و نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی ما رصد دشمنان و ترفند‌های آن است که اجازه هیچ تعرضی را به دشمنان نخواهیم داد.

آذریان گفت: آمریکا و دشمنان هیچگاه نتوانستند به اهداف خود برسند و با توجه به حمایت خود از سلطنت‌طلب‌ها و فتنه‌گران به حول و قوه الهی همیشه شکست خوردند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا با اشاره به برنامه‌های این ارگان در دهه فجر گفت: رژه موتورسواران نیروهای مسلح در روز ۱۲ بهمن از فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد تا میدان شهدا، گلباران مزار شهدا، اعزام سخنرانان نظامی به مراکز علمی و دانشگاهی، بخشی از برنامه‌های این دهه است.

وی ادامه داد: دیدار با نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه مشهد در روز ۱۹ بهمن به‌مناسبت روز نیروی هوایی، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، برگزاری صبحگاه مشترک، نورافشانی در جبل النور کوهسنگی در شب ۲۲ بهمن و حضور فعال و گسترده فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح  نیز از دیگر اقدامات کمیته مراسم است. 

کلیدواژه ها :فرمانده
منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking