۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۸

سردار رضایی:

مرزبانان و مرزنشینان مرزی مستحکم و غیرقابل شکست ساخته اند

مرزبانان و مرزنشینان مرزی مستحکم و غیرقابل شکست ساخته اند
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: روحیه انقلابی در مرزهای کشور بسیار بالاست و مرزبانان در کنار مرزنشینان مرز‌های مستحکم و غیرقابل نفوذ، غیرقابل شکست ساخته اند.

سردار سرتیپ قاسم رضایی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه بازدید از مرز‌های بین المللی در استان خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: در آستانه گرامیداشت دهه مبارک فجر و در گام دوم انقلاب اسلامی در کربلای ایران و منطقه مرزی دشت آزادگان از این مرز‌ها بازدید و با مرزنشینان غیور، مرزبانان جان بر کف و همرزمان گفت و گویی صمیمانه برگزار کردیم.

او افزود: بحمدالله در تمامی مرز‌های استان و کشور ایران اسلامی روحیه انقلابی بسیار بالاست و این روحیه در گام اول انقلاب نهادینه شده و امروز بهره این روحیه انقلابی درحال جهانی شدن است.

سردار رضایی اظهار داشت: مرزبانان در کنار مرزنشینان مرز‌های مستحکم و غیرقابل نفوذ، غیرقابل شکست ساخته اند، بطوریکه اگر ۲.۵ میلیون نفر مرزنشین داریم، بیش از این تعداد مرزبان داریم، مرزبانی که شبانه روز در مرز‌ها حاضر است و از آن‌ها نگهبانی و محافظت می‌کند.

فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: در نشستی که امروز با فرماندهان پاسگاه ها، گروهان‌ها و رده‌هایی که اونیورپوش مرزبانی هستند و گزارش‌هایی با رنگ روحیه حماسی و انقلابی و منش و رفتار ولایی بود.

او به نشستی دیگر با بزرگان، سرطایفه‌ها و مرزنشینان اشاره و بیان کرد: این مرزنشینان در دوران دفاع مقدس رزمنده بوده اند و با تمام تجارب و رفتار‌های خود در این دوران، هم اکنون نیز در مرزبانی جاری است.

براساس این گزارش؛ سردار سرتیپ قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا در سفری ۲ روزه به استان خوزستان از مرز‌های مشترک ایران و عراق در این استان بازدید کرد و با مرزبانان، مرزنشینان و اقوام ساکن در این مناطق دیداری صمیمی داشت.

منبع : باشگاه خبرنگاران
website tracking