۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۶

جشن موسیقی "فجر" در کرمانشاه برپا می‌شود

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از برپایی جشن موسیقی فجر از 24 تا 30 بهمن در کرمانشاه خبر داد.

مظفر تیموری در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه این جشن موسیقی ارتباطی با جشنواره موسیقی فجر ندارد، گفت: جشن موسیقی فجر برنامه ای در راستای سلسله برنامه های بر امواج فرهنگ و هنر کرمانشاه است.

وی افزود: این جشن از 24 تا 30 بهمن ماه در کرمانشاه برگزار می شود و در آن چند گروه موسیقی کرمانشاهی به اجرای برنامه خواهند پرداخت و از آنجا که رقابتی میان گروه ها نیست این برنامه بصورت یک جشن و نه جشنواره برگزار می‌شود.

تیموری تصریح کرد: در کنار گروه‌های موسیقی کرمانشاهی، یک گروه موسیقی پاپ(آرش و مسیح) نیز در این جشن یک هفته‌ای اجرای برنامه خواهند داشت.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون سه تا چهار گروه کرمانشاهی برای شرکت در این جشن اعلام آمادگی کرده‌اند، گفت: قرار است اجرای گروه های دیگری نیز به این برنامه اضافه شود.

تیموری یادآور شد: تمامی اجراها در محل تالار انتظار برگزار شده و همه اجراها هم بلیت فروشی دارند.

وی افزود: افراد علاقمند برای شرکت در این جشن می‌توانند از طریق سایت ایران کنسرت بلیت تهیه کرده و یا بصورت حضوری به اماکن فروش بلیت که متعاقبا اعلام می‌شود، مراجعه کنند.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در خصوص تفاوت این جشن با کنسرت‌های معمولی هم گفت: تجمیع اجراها از یک سو و تخفیف اعمال شده در قیمت بلیت‌ها برای بهره مندی تعداد بیشتری از مردم موجب شده اجرای این کنسرت ها در قالب جشن موسیقی فجر در نظر گرفته شود.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :جشن کنسرت
منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking