۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۶

گزارش |

بیرق عزای فاطمی در مساجد دانشگاه‌های تهران برپا شد + جزئیات

بیرق عزای فاطمی در مساجد دانشگاه‌های تهران برپا شد + جزئیات
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مراسم عزاداری دهه دوم فاطمیه همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س) در مساجد دانشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.بر اساس این گزارش، مراسم عزاداری دهه دوم فاطمیه در مساجد دانشگاه‌ها از ۶ بهمن ماه با برگزاری سخنرانی و مدیحه سرایی برگزار خواهد شد که جزئیات این مراسم‌ها به شرح زیر است:

منتشر نشود//بیرق عزای فاطمی در مساجد دانشگاه‌های تهران برپا شد+ جزئیات

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مراسم عزاداری دهه دوم فاطمیه همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س) در مساجد دانشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مراسم عزاداری دهه دوم فاطمیه در مساجد دانشگاه‌ها از ۶ بهمن ماه با برگزاری سخنرانی و مدیحه سرایی برگزار خواهد شد که جزئیات این مراسم‌ها به شرح زیر است:   برگزاری مراسم عزاداری ایام فاطمیه در مسجد دانشگاه تربیت مدرس  به همت هیئت محبین اهل بیت دانشگاه تربیت مدرس مراسم عزاداری ایام فاطمیه در مسجد این دانشگاه برگزار می‌شود.

گفتنی است که این مراسم از ۶ تا ۹ بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد این دانشگاه با سخنرانی حجت الاسلام سهرابی و مهدویان و همچنین مداحی مداحان اهل بیت حمیدرضا رشدی و حسن حیدری همراه خواهد بود.   منتشر نشود//بیرق عزای فاطمی در مساجد دانشگاههای تهران برپا شد     مراسم عزاداری ایام فاطمیه در مسجد دانشگاه شریف برگزار می‌شود به همت هیئت دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف هم‌زمان با فرا رسیدن ایام شهادت صدیقه طاهره حضرت زهرا (س) مراسم سوگواری و عزاداری دانشگاهیان برگزار خواهد شد؛ بنابراین گزارش این مراسم عزاداری به مدت ۵ شب از ۵ تا ۹ بهمن ماه در مسجد دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
مراسم عزاداری در تاریخ ذکر شده از ساعت ۱۹:۳۰ با قرائت زیارت عاشورا و تلاوت قرآن کریم آغاز خواهد شد و پس از آن مراسم با سخنرانی حجت الاسلام قاسمیان ادامه می‌یابد.
در پایان مراسم مداحان اهل بین حاج محمد رستمی، کربلایی محمدرضا رجبی فر و حجت الاسلام رشدی مراسم را با عزاداری و سینه رنی به پایان می‌رسانند.   منتشر نشود//بیرق عزای فاطمی در مساجد دانشگاههای تهران برپا شد  
مراسم عزاداری دهه دوم فاطمیه در مسجد دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود
به همت هیئت رهروان شهدا دانشگاه امیرکبیر مراسم عزاداری دهه دوم فاطمیه در مسجد این دانشگاه برگزار می‌شود.

این مراسم از ششم تا هشتم بهمن ماه با سخنرانی حجت الاسلام اسکندری بعد از نماز مغرب و عشاء برقرار خواهد شد.   بیرق عزای فاطمی در مساجد دانشگاه‌های تهران برپا شد + جزئیات
مراسم فاطمیه دانشگاه علم و صنعت از پنجم بهمن ماه آغاز می‌شود   به همت هیئت شهدای گمنام دانشگاه علم و صنعت و به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) مراسم عزاداری دانشجویان این دانشگاه از شنبه پنجم بهمن ماه آغاز و تا نهم بهمن ادامه خواهد داشت.

گفتنی است که هرشب ساعت ۱۹ با سخنرانی حجت الاسلام صدرایی این مراسم آغاز و با مداحی مداحان اهل بیت محمود علوی و مصطفی هادیان ادامه خواهد داشت.این مراسم در مسجد دانشگاه علم و صنعت برقرار خواهد بود.   منتشر نشود//بیرق عزای فاطمی در مساجد دانشگاههای تهران برپا شد
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking