۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۳

وقتی آمیان قید سامان قدوس را می زند!

وقتی آمیان قید سامان قدوس را می زند!
رقابت های لیگ یک فرانسه در حالی وارد هفته بیست و یکم خود شد که باشگاه آمیان در سفر به شهر برست قید ستاره ایرانی خود را زد.
به گزارش افکارنیوز،

سامان قدوس همچنان در بند مصدومیت قرار دارد تا بازی حساس امشب آمیان با برس در هفته بیست ویکم لیگ یک فرانسه را از دست بدهد. ستاره ایرانی که امیدوار بود در ورود به سال ۲۰۲۰ اتفاقات ناخوشایند چهار ماه گذشته را با بازی های خوب فراموش کند از دو هفته قبل با آسیب دیدگی ناخواسته روبرو و عملا از فهرست نفرات اصلی آمیان خارج شد.

اخبار ورزشی- لوکا السانر سرمربی اسلوونیایی آمیان در کنفرانس خبری دیروز با اشاره به غایبان و محرومان تیمش برای بازی امشب با برس مدعی شد  سامان قدوس  هنوز شرایط مطلوب را به دست نیاورده و تست های گرفته شده از این بازیکن چندان امیدواربخش نبوده است از همین رو حضورش مقابل برس در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به این ترتیب آمیان امشب در مصاف با برس باز هم بدون ستاره ایرانی خود به میدان می رود بلکه با کسب امتیاز از این بازی مهم به شرایط نامساعد خود در جدول رده بندی سرو سامان بدهد. هم تیمی های سامان با گذشت ۲۰ هفته از لیگ یک فرانسه با ۱۸ امتیاز جایگاه هجدهم را در اختیار دارند و امیدوارند از مصاف با تیم چهاردهم برس با دست پر به خانه بازگردند.

 

منبع : افکار نیوز

پربازدیدترین امروز

website tracking