۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۵

رونمایی از پرسپولیس یحیی

رونمایی از پرسپولیس یحیی
هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر امروز با برگزاری ۲ بازی به پایان می‌رسد.

رونمایی از پرسپولیس یحییبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، در اولین بازی امروز پرسپولیس از ساعت ۱۵:۱۵ در تهران به مصاف تراکتور می‌رود و در دومین بازی نیز از ساعت ۱۵:۳۰ نفت مسجدسلیمان در خانه پذیرای صنعت‌نفت خواهد بود. تیم‌های نفتی لیگ برتر امروز در حالی مقابل هم قرار می‌گیرند که هر ۲ فراتر از انتظار در این فصل نتیجه گرفته‌اند.

صنعت‌نفت با دراگان اسکوچیچ روی پله چهارم ایستاده تا آبادانی‌های برزیلی خود را در جمع مدعیان لیگ برتر ببینند و از سویی دیگر تیم شهر اولین‌ها نیز با قرار گرفتن روی پله هشتم جدول کار بسیار بزرگی انجام داده است. نفت مسجدسلیمان اولین شکست خود را در آخرین بازی نیم‌فصل مقابل تراکتور متحمل شد و صنعت‌نفت هم ۶ هفته است که باختی نداشته است.

اما در مهمترین بازی این هفته رقابت‌های لیگ برتر امروز ورزشگاه آزادی تهران میزبان جدال تماشایی پرسپولیس و تراکتور خواهد بود. این ۲ تیم امروز در حالی مقابل هم قرار می‌گیرند که در بازی رفت تراکتور توانست با یک گل اولین شکست فصل را به سرخ‌های پایتخت تحمیل کند. در آن بازی دنیزلی روی نیمکت تراکتور بود و کالدرون هم هدایت پرسپولیس را بر عهده داشت. حالا در بازی امروز خبری از مربیان خارجی نیست و پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی و تراکتور با ساکت الهامی پا به نیم‌فصل دوم گذاشته‌اند. پرسپولیس با ۷ گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد و دوست ندارد که در این مسابقه خانگی آن هم با سرمربی ایرانی‌اش شکست بخورد یا امتیازی از دست بدهد.

تراکتور هم قطعا برای برد به میدان خواهد آمد. این اولین آزمون رسمی یحیی با پرسپولیس بعد از بازگشت به این تیم است. پرسپولیس برای حفظ صدرنشینی و میراث کالدرون باید در این بازی پیروز شود وگرنه ممکن است صدر را خیلی زود از دست بدهد. گل‌محمدی آمار بسیار ضعیفی مقابل تراکتور دارد و در ۱۲ مصاف با این تیم تنها صاحب یک پیروزی شده است. این مربی با ۷ باخت مقابل تراکتور از هیچ تیمی به این اندازه شکست نخورده است. تراکتور هم آمار خوبی مقابل پرسپولیس دارد و با ۹ پیروزی مقابل سرخ‌پوشان تهرانی هیچ تیمی را در لیگ برتر بیش از این مغلوب نکرده‌اند. تراکتورسازی تنها تیمی است که در لیگ برتر پرسپولیس را ۵ بازی متوالی شکست داده است. هر ۲ تیم در رویایی‌ترین فرم ممکن به تعطیلات رفتند و برای حضور پررنگ در کورس قهرمانی به دنبال ادامه این روند هستند. پرسپولیس در هر ۵ بازی قبلی خود به پیروزی رسیده و ۳ بازی است که گل نخورده است. تراکتور هم با ۴ برد پیاپی پا به این دیدار حساس می‌گذارد.

منبع: خراسان

کلیدواژه ها :شکست
منبع : باشگاه خبرنگاران

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking