۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰

فرشاد فرجی در گفت‌وگو با میزان:

با روحیه مضاعف از برد استقلال برابر سپاهان قرار می‌گیریم/ نفت آبادان یكی از بالانشینان جدول خواهد بود

با روحیه مضاعف از برد استقلال برابر سپاهان قرار می‌گیریم/ نفت آبادان یكی از بالانشینان جدول خواهد بود
مدافع صنعت نفت آبادان گفت: بعد از برد دلچسب مقابل استقلال با شرایط روحی خوبی مقابل سپاهان قرار می‌گیریم.
فرشاد فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درخصوص بازی نفت آبادان با سپاهان در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لیگ اظهار داشت: بعد از برد خوبی كه مقابل استقلال در آزادی به دست آوردیم و خیلی دلچسب بودیم تمرینات خوبی را برای بازی با سپاهان انجام داده‌ایم و با شرایط روحی خوبی مقابل این تیم قرار می‌گیریم.

وی افزود: به خوبی سپاهان را آنالیز كرده‌ایم و با شناختن نقاط ضعف و قوت این تیم به دنبال پیروزی بر حریف در این بازی خانگی هستیم. تقابل ما با سپاهان به نوعی تقابل بهترین‌های خط دفاعی لیگ هم هست كه با یک گل خورده شرایط یكسانی داریم. شک نكنید در این بازی بهترین عملكرد خط دفاعی نفت را شاهد خواهید بود.

مدافع نفت آبادان درباره اینكه چقدر امیدوار است تیمش بتواند این روند را در لیگ ادامه بدهد، گفت: نفت‌آبادان نشان داد كه دیگر خوب بودن تیم‌ها به داشتن ستاره‌ها نیست و به نوعی این فرمول دیگر كارایی ندارد. اتفاقی كه سال گذشته در لیگ استقلال خوزستان انجام داد و با رسیدن به مقام قهرمانی به عنوان پدیده لیگ معرفی شد.

وی افزود: صنعت نفت آبادان با حفظ شاكله اصلی تیم و تقویت آن به تیم خوبی تبدیل شده است كه حالا نمی‌گویم قهرمانی اما در پایان فصل می‌تواند یكی از بالانشینان جدول باشد.

منبع : میزان

پربازدیدترین امروز

website tracking