۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۵

ارتش سوریه 3 شهرک را در شرق ادلب بازپس گرفت

ارتش سوریه 3 شهرک را در شرق ادلب بازپس گرفت
ارتش سوریه ضمن از سرگیری‌ عملیات نظامی خود در شرق ادلب، موفق شده چند شهرک را از عناصر تروریستی «جبهه النصره» و «اجناد القوقاز» بازپس بگیرد.
- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از سانا، ارتش سوریه اخیرا عملیات نظامی خود در شرق ادلب را پس از آتش‎بس یک هفته‎ای، از سر گرفته است و با انجام حملات غافلگیرکننده علیه عناصر تروریسی «جبهه النصره» و «اجناد القوقاز»، چند شهرک مهم را بازپس گرفت.

ر همین ارتباط، منابع خبری و میدانی سوریه خبر دادند که نیروهای سوری شامگاه جمعه پس از درگیری شدید با عناصر تروریستی حاضر در منطقه، سه شهرک «کرسیان»، «ابوجریف» و «الدیر الشرقی» را آزاد کردند.

بر اساس این گزارش، ارتش سوریه همزمان با انجام عملیات آتش‎باری، مواضع گروهک‌های تروریستی نامبرده در نزدیکی شهر معره النعمان(جنوب شرقی استان ادلب) را هدف حملات هوایی خود قرار داد که به دنبال، آن پایگاه‎های و تجهیزات نظامی تروریست‌ها منهدم و خطوط امداد رسانی آنها در کل منطقه قطع شده است.

محورهای شرقی حومه ادلب، منطقه تحت تصرف گروهک تروریستی «اجناد القوقاز» (سربازان قفقاز) است؛ گروهکی که اخیرا از پشتیبانی صدها تروریست وابسته‌ به گروهک‌های مختلف مستقر در شمال غرب سوریه برخوردار شده است.

انتهای پیام

 

 

 

 

 

کلیدواژه ها :نظامی
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking