۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵

جدیدترین پیش‌بینی مدال‌آوری کاروان ایران در المپیک 2020 توکیو + جدول

جدیدترین پیش‌بینی مدال‌آوری کاروان ایران در المپیک 2020 توکیو + جدول
آخرین آمار منتشرشده از پیش‌بینی مدال‌آوری کاروان ایران در بازی‌های المپیک 2020 توکیو حاکی از صعود دو پله‌ای ایران در رده‌بندی مدالی است.
- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شش ماه تا آغاز بازی‌های المپیک 2020 توکیو باقی مانده است و کشورهای مختلف در تلاش هستند تا بهترین نتایج را در این رویداد بزرگ ورزشی کسب کنند و مدال‌های بیشتری به دست بیاورند. در فاصله 181 روز تا آغاز رسمی بازی‌ها، یک شرکت مربوط به داده‌های ورزشی به نام «Gracenote Sports» اقدام به پیش‌بینی مدال‌آوری برخی از کشورها در المپیک کرده است.

در این پیش‌بینی اعلام شده که کاروان اعزام ایران موفق به کسب سه مدال طلا، دو نقره و چهار برنز در المپیک 2020 توکیو خواهد شد. کاروان کشورمان در دوره قبلی بازی‌ها در 2016 ریو توانست با سه مدال طلا، یک نقره و چهار برنز در رده بیست‌وپنجم قرار بگیرد. حالا برای المپیک توکیو پیش‌بینی شده که ایران با 9 مدال در رده سی‌ام رنکینگ مدالی و بیست‌وسوم جدول بازی‌ها براساس مرغوبیت مدال قرار بگیرد.

شرکت «Gracenote Sports» این پیش‌بینی را براساس آخرین وضعیت کشورها تا 24 ژانویه یعنی دیروز (جمعه) انجام داده است.

در جدول مربوطه پیش‌بینی شده کشور ژاپن به‌عنوان میزبان بیشترین افزایش مدال‌آوری نسبت به دوره قبل را داشته باشد. کاروان سرزمین آفتاب تابان در بازی‌های 2016 ریو 12 مدال طلا، هشت نقره و 21 برنز به دست آورد و در رده ششم ایستاد، اما پیش‌بینی شده است که در کشورش 30 طلا، 24 نقره و 11 برنز و مجموع 65 مدال به دست بیاورد و در رده سوم بایستد.

جدول مربوط به پیش‌بینی مدال‌آوری کشورهای مختلف در بازی‌های المپیک 2020 توکیو و همچنین میزان افزایش مدال برخی از کشورها نسبت به دوره قبل در زیر آمده است:

المپیک , المپیک 2020 توکیو ,

 

المپیک , المپیک 2020 توکیو ,

المپیک , المپیک 2020 توکیو , المپیک , المپیک 2020 توکیو ,

رونمایی رسمی از بلیت بازی‌های المپیک و پارالمپیک 2020 + عکس

 

منبع : تسنیم
website tracking