۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۳

رفع تصرف ۲۰ میلیاردی در جنوب تهران

رفع تصرف ۲۰ میلیاردی در جنوب تهران
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ دلاور القاصی مهر اظهار داشت: چندی پیش پرونده‌ای در خصوص رفع تصرف عدوانی یک قطعه زمین ۲۰۰ متر مربع و قلع و قمع بنای احداثی در جنوب تهران به یگان امداد پایتخت ارجاع شد. فرمانده یگان امداد پایتخت بیان داشت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد متهم ۲۰۰ مربع زمین را در جنوب تهران متصرف و در آن ساخت بنا کرده و از بنای احداثی استفاده می‌کند. وی با اشاره به اینکه با دستور قضائی زمین تصرفی رفع تصرف و ساختمان احداثی تخریب شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی قطعه زمین تصرفی را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ دلاور القاصی مهر اظهار داشت: چندی پیش پرونده‌ای در خصوص رفع تصرف عدوانی یک قطعه زمین ۲۰۰ متر مربع و قلع و قمع بنای احداثی در جنوب تهران به یگان امداد پایتخت ارجاع شد.
فرمانده یگان امداد پایتخت بیان داشت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد متهم ۲۰۰ مربع زمین را در جنوب تهران متصرف و در آن ساخت بنا کرده و از بنای احداثی استفاده می‌کند.
وی با اشاره به اینکه با دستور قضائی زمین تصرفی رفع تصرف و ساختمان احداثی تخریب شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی قطعه زمین تصرفی را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
کلیدواژه ها :سرهنگ خبرگزاری مهر
منبع : خبرگزاری دانشجو
website tracking