۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰

با حضور شهردار تهران برگزار شد؛

امضای قرداد تجمیع ۷۱ پلاک محله دولاب

امضای قرداد تجمیع ۷۱ پلاک محله دولاب
مراسم امضای قرداد تجمیع ۷۱ پلاک محله دولاب باحضور شهردار تهران برگزار شد.

امضای قرداد تجمیع ۷۱ پلاک محله دولاببه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، پیروز حناچی شهردار تهران صبح امروز در بازدید از پروژه میدانگاه شهری امیرکبیر (منطقه ۱۴) و شرکت در مراسم امضای قرارداد تجمیع ۷۱ پلاک برگزار شد، گفت: در حال حاضر سه موضوع را پیگیری می‌کنیم؛ نخست تجمیع ۷۱ پلاک در محله دولاب با موافقت ساکنین و حمایت سازمان نوسازی و دفتر خدمات محلی است که توسط بخش خصوصی انجام می‌شود، تجمیع تعداد پلاک‌های این پروژه منحصر به فرد است.

وی افزود: در مرحله بعد، عرشه روی تونل امیرکبیر است که به بخشی از قلمروی عمومی در منطقه تبدیل خواهد شد، در این نقطه ۸ هزار و ۲۰۰ متر عرصه وجود دارد و در طبقات زیرین ۵۰۰ واحد پارکینگ ساخته خواهد شد که این امر به ارتقای کیفیت محلی کمک می‌کند. پیشتر قرار بود در این نقطه هایپرمارکت ساخته شود، اما طرح مذکور تغییر کرد و تصمیم بر این است که این فضا به محلی برای پیاده روی و تفریح ساکنان تبدیل شود.

شهردار تهران گفت: به طور حتم، تصمیم جدید به افزایش کیفیت شهری کمک می‌کند. ما اگر این فضا را به هایپر مارکت تبدیل می‌کردیم زندگی برای ساکنان سخت‌تر می‌شد.

حناچی در پاسخ به این سوال که پارکینگ این فضا چه زمانی به بهره برداری می‌رسد، عنوان کرد: طبق قولی که داده اند ۶ ماهه اول سال ۹۹ پارکینگ این مجموعه به بهره برداری خواهد رسید.

وی درباره برنامه‌های شهرداری برای ترمینال شرق و بازدید امروز خود از این پروژه نیز گفت: بازدیدی که می‌کنیم با تعیین تکلیف این پروژه در ارتباط است؛ ایده‌هایی مطرح است، اما بعد از بازدید خبررسانی صورت می‌گیرد.

لازم به ذکر است که پروژه میدانگاه شهری امیرکبیر به مساحت ۸۴۰۰ متر مربع، با کاربری‌های تجاری، ورزشی و خدماتی یک فضای شهری کاملاً پیاده محور با رویکرد تأمین خدمات و محلی برای برقراری تعاملات اجتماعی ساکنان خواهد بود.

کلیدواژه ها :شهردار تهران دولاب
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking