۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۲

برنامه‌های دهه فجر همراه با شور و نشاط اجتماعی باشد

برنامه‌های دهه فجر همراه با شور و نشاط اجتماعی باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از سقز، ماموستا سیدحسین حسینی شامگاه یکشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر در سقز با گرامیدشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: سپهبد شهید حاج قاسم  سلیمانی، مردی انقلابی بود که برای ترقی ایران اسلامی، جهادی تلاش کرد.

وی ادامه داد: امروز دشمنان در صدد ضربه‌زدن به ایران اسلامی به هر طریق ممکن هستند که باید هوشیارانه در برابر آنان ایستاد و اتحاد خود را حفظ کرد.

امام جمعه سقز افزود: دهه فجر یادآور روزهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران است و باید این روزها با شور و نشاط و با حضور گسترده مردم برگزار شود.

معاون سیاسی فرماندار سقز هم بر اهتمام ادارات برای طراحی برنامه‌های عمومی و فراگیر در گرامیدشت این ایام و فراهم‌سازی زمینه‌های مشارکت مردمی در اجرای برنامه‌ها تاکید کرد.

اسماعیل رستم‌پور همچنین بر اطلاع‌رسانی خدمات ارائه شده توسط دستگاه‌های اجرایی و نهادهای شهرستان در قالب برگزاری مصاحبه‌های مطبوعاتی و از طریق ابزارهای اطلاع‌رسانی تصریح کرد.

احمدی، جانشین فرماندهی سپاه سقز هم عنوان کرد: برگزاری یادواره شهدا و آبروی محله، افتتاح 7 واحد مسکن مددجویی و اهدای جهیزیه به 50 نوعروس، دیدار با پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و  ویزیت رایگان از جمله برنامه‌ها در گرامیداشت دهه فجر است.

حجت‌الاسلام رازیانی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان هم گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، محفل انس با قرآن با حضور دو قاری بین‌المللی قرآن و پیش‌کنگره شعر اهل بیت(ع) در سقز برگزار می‌شود.

منبع : فارس
website tracking