۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۲

نباید از امکانات دولتی به نفع نامزدی خاص در انتخابات بهره‌گیری شود

نباید از امکانات دولتی به نفع نامزدی خاص در انتخابات بهره‌گیری شود

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، نورمحمد فردی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با بیان این مطلب در جلسه هماهنگی برای برگزاری برنامه 22 بهمن اظهار داشت: از فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود پروژه‌هایی که با صرف اعتبارات و سرمایه گذاری و اشتغال زایی همراه بوده است، را معرفی کنند تا به عنوان پروژه‌های افتتاحی دهه فجر امسال توسط مسئولین ملی، استانی، معاونین وزرا مد نظر قرار گیرد.

برنامه ها و جشن های انقلاب بایستی گفتمان انقلاب باشد و نقش مردم، جوانان و بانوان و مسئولین  در جشن های انقلاب پر رنگ ببینیم.

وی افزود: دهه فجر مناسب‌ترین فرصت برای تبیین اهداف انقلاب اسلامی و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و ضروری است که گفتمان انقلاب اسلامی  برای نسل هایی که انقلاب را ندیده اند تبیین شود که چگونه به پیروزی رسید.

بی طرفی مسؤولین در امر انتخابات ضروری است

معاون استاندار البرز، رعایت قانون و اصل بی‌طرفی توسط مجریان و ناظران انتخابات را یک ضرورت دانست و گفت: نباید اجازه داد تا از امکانات دولتی به نفع نامزدی خاص در انتخابات بهره‌گیری شود.

فردی گفت: در این نمایشگاه هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی مختلف در استان در حوزه‌های مختلف و تبیین دستاوردهای دستگاه ذیربط جهت ارائه دستاوردهای نظام برای مردم صورت گیرد.

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking