۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۸

هندبالیست‌های کازرونی، ذوب آهن اصفهان را شکست دادند

هندبالیست‌های کازرونی، ذوب آهن اصفهان را شکست دادند

در این بازی که از هفته دهم این مسابقه‌ها، جمعه در شهرستان کازرون از توابع استان فارس برگزار شد، تیم میزبان با انجام یک بازی عالی تیم ذوب آهن اصفهان را با نتیجه ۲۶ بر ۱۶ از پیش رو برداشت و نشان داد، می‌تواند حتی مدعی قهرمانی باشد چرا که با تیم صدر جدول تنها چهار امتیاز فاصله دارد.

در پایان هفته دهم، تیم اشتات موتور مشهد با ۱۸ امتیاز در صدر جدول جای گرفت، تیم تاسیسات دریایی تهران با ۱۵ امتیاز و تیم شهید شاملی کازرون هم با ۱۴ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

در رقابت‌های هندبال برتر بانوان کشور، هشت تیم شرکت دارند و پس از انجام بازی‌های رفت و برگشت، تیم قهرمان به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا شرکت خواهد کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته یک می‌شوند.

تیم بانوان شهید چمران لارستان که دیگر نامی از این تیم با سابقه در هندبال کشور نیست، ۲ بار فرصت حضور در جام باشگاه‌های آسیا را در کارنامه خود دارد و اگر چه این تیم نتوانست در قاره کهن مقامی کسب کند اما بازی‌های خوبی ارایه داد.

شماری از بازیکنان تیم شهید چمران لارستان پس از انصراف این تیم از لیگ برتر به دلیل مشکلات مالی، به تیم شهید شاملی کازرون پیوستند تا استان فارس از داشتن ۲ تیم در لیگ برتر محروم شود.

انتهای پیام
کلیدواژه ها :ذوب آهن
منبع : جماران

اخبار مرتبط

website tracking