۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۰

ورزشگاه تختی برای دیدار همیاری ارومیه و ذوب آهن اصفهان محیا نشد

ورزشگاه تختی برای دیدار همیاری ارومیه و ذوب آهن اصفهان محیا نشد
بازی تیم‌های همیاری آذربایجان غربی و ذوب آهن اصفهان در قالب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان به سبب وضعیت جوی نامناسب ورزشگاه میزبان لغو و به روز دیگری موکول شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، تیم فوتبال همیاری آذربایجان غربی در دوازدهمین هفته لیگ برتر فوتبال بانوان کشور امروز میزبان تیم ذوب‌آهن اصفهان بود که هیئت فوتبال استان مانع از برگزاری این دیدار شد.

در حالی که از روز گذشته زمین چمن تختی ارومیه برای برگزاری این دیدار تعیین و معرفی شده بود، حسین نیرویار دبیر هیئت فوتبال آذربایجان غربی با حضور در ورزشگاه تختی از در اختیار قرار دادن زمین چمن برای برگزاری این دیدار ممانعت به عمل آورده است.

لیگ برتر بانوان| تیم فوتبال همیاری آذربایجان غربی به‌دنبال جبران ناکامی‌هاهمیاری آذربایجان غربی نقره داغ شد/یک گل تا دو رقمی شدن!لیگ برتر بانوان| همیاری آذربایجان غربی نیم فصل نخست را با برد به پایان رساند

همچنین نماینده سازمان لیگ در جمع الصحاب رسانه اظهار داشت: ورزشگاه تختی برای دیدار همیاری ارومیه و ذوب آهن اصفهان محیا نشد. بدلیل نامناسب بودن شرایط جوی انجام این دیدار تا سه رو دیگر امکان پذیر نیست و به زمان دیگری موکول شد.

به گزاشر تسنیم؛ در پایان دیدارهای این هفته تیم شهرداری بم همچنان با 13 امتیاز در رده نخست قرار گرفته و تیم وچان کردستان با 36 امتیاز در تعقیب این تیم است. تیم شهرداری سیرجان نیز با 29 امتیاز تیم سوم جدول رده بندی است.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

website tracking