۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶

امام جمعه ارومیه: تخریب چهره انقلاب و نظام عملی غیرقابل قبول است

امام جمعه ارومیه: تخریب چهره انقلاب و نظام عملی غیرقابل قبول است
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی گفت: تخریب چهره انقلاب و نظام عملی غیرقابل قبول است
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید مهدی قریشی ظهر امروز در خطبه‌های آیین عبادی سیاسی نماز جمعه ارومیه با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران اظهار داشت: حضور پرشور مجدد مردم در صفوف نماز جمعه نشان داد که همچون گذشته پشتیبان نظام و انقلاب جمهوری اسلامی هستند.

وی با اشاره به حضور 25 میلیونی مردم ایران اسلامی در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در راهپیمایی‌ها، تشییع و دیگر مراسم‌ها اظهار داشت: به برکت شهادت ایشان بار دیگر درخت تنومند انقلاب اسلامی آبیاری شد. شهادت ایشان مصلحت خداوند متعال بود تا بار دیگر اتحاد ملت ایران اسلامی به رخ همگان کشیده شود.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به یاوه‌گویی‌های رئیس جمهور آمریکا گفت: وی اذعان کرده بود آمریکا باید 52 منطقه از ایران اسلامی را مورد اصابت قرار می‌داد ولی در کنفرانس مطبوعاتی وی دیدیم که جز عجز و لابه حرفی برای گفتن نداشت.

وی با تأکید بر این که این اتفاق سبب افتخار ایران و سرکوبی آمریکا در دنیا و به‌ویژه منطقه شد گفت: سانحه سقوط هواپیما با این که امتحان الهی به‌شمار می‌آمد دل همگان را به شدت آزرد. جنجالی که در این مهم توسط رسانه‌های معاند ایجاد شد دلیل در دلسردی مردم و فروپاشی اتحاد از همدیگر دارد.

امام جمعه اصفهان: سیلی محکم سپاه، سومین ضربه انقلاب اسلامی بر پیکره آمریکا بودامام جمعه موقت ساری: انقلاب اسلامی خط قرمز سردار سلیمانی بودالگوی یک مسئول انقلابی در عملکرد شهید سپهبد سلیمانی نمایان است

امام جمعه ارومیه عنوان کرد: دولت‌مردان آمریکا خون‌خوار در همه حال به‌دنبال کارشکنی بوده و این موضوعات را برای خود افتخار می‌دانند.

وی یادآور شد: دلایل سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی همچنان نامعلوم است ولی با این همه حال فرماندهان ارشد انقلاب اسلامی عذرخواهی کرده و برای خود مرگ آرزو می‌کنند و خود را شرمنده و خجل مردم می‌پندارند.

قریشی تصریح کرد: موارد بسیاری در این موضوع وجود دارد که نخست می‌توان به اصرار اوکراینی‌ها مبنی بر انجام پرواز برخلاف نظر مهندسان ایرانی اشاره کرد. همچنین فردی که موقع سانحه فیلم‌برداری می‌کند از کجا و چگونه از موضوع آگاه بوده‌اند که در حین سانحه اقدام به این عمل کرده‌اند.

وی افزود: برخی از سلبریتی‌ها که با تکیه بر ظرفیت‌های ملی و صدا و سیمای ملی امروز برای خود کسی شده‌اند ولی بدون توجه به این محبت در حال تخریب چهره انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند و تخریب چهره انقلاب و نظام عملی غیرقابل قبول است.

امام جمعه ارومیه گفت: فضای مجازی نباید فراموش شود، افراد مومن و انقلابی که در این فضا فعالیت دارند به سادگی از کنار این اشتباهات نگذرند و همان لحظه جوابشان را بدهند تا فکر نکنند این ملت به یک چنین افرادی که از انسانیت بویی نبرده‌اند اهمیت قائل می‌شوند.

وی ابراز کرد: تعداد 16 هزار نفر پا در کارزار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گذاشته‌اند که وظیفه بسیار سنگینی را بر عهده شورای نگهبان گذاشته شده است و عدم التزام به نظام و انقلاب برخی از افراد امروز به سبب مسائل مالی بوده که نیازمند اصلاح است.

قریشی افزود: عده‌ای اذعان دارند که نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه مرکز استان در رد صلاحیت برخی نقش داشته ولی به هیچ وجه این گونه نبوده و هر فرد و ارگان وظیفه خاص خود را دارد، فردی که چنین سخنانی به زبان می‌آورد فعل حرام انجام داده است.

منبع : تسنیم
website tracking