۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳

۱

۱

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، محمود بصیری پیش از ظهر امروز در سخنانی قبل از خطبه‌های نمازجمعه این شهرستان، با اشاره به تلاش رسانه‌های دشمن برای القای ناامیدی در بین ایرانیان، اظهار کرد: امروز دشمن درصدد است با جنگ رسانه‌ای افکار و اندیشه‌ها و مغز سربازان مسلمان را مورد هدف قرار دهد، چرا که کارکرد رسانه‌های غربی کمتر از کارکردهای جنگنده‌های آن‌ها نیست.

وی خاطرنشان کرد: جنگیدن در میدان رزم فیزیکی راحت‌تر از جنگ در فضای رسانه‌ای است، اما دشمن باید بداند اقتدار جمهوری اسلامی با جنگ رسانه‌ای نارود نخواهد شد.

رئیس بسیج رسانه کشور با بیان اینکه آمریکا پس از حمله موشکی ایران به پایگاه‌های عین‌الاسد جرئت جنگیدن نداشت، افزود: ما به آمریکا سیلی زدیم  بدون اینکه بتواند هیچ گونه واکنشی نشان دهد.

بصیری بیان داشت: دشمنان اگر خواب پیروزی بر ایران را دیده‌اند باید آن را به گور ببرند چرا که ملت ایران عاشورایی بوده که بزرگترین امپراطوری و هژمونی تاریخ را مورد هدف قرار داده است.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا جرئت جنگ نظامی با ایران را ندارد، گفت: امروز دشمن توان حمله نظامی به ایران را ندارد  که اگر داشت آن را در پاسخ به حمله به پایگاه‌های نظامی عین‌الاسد نشان می‌داد.

رئیس بسیج رسانه کشور ادامه داد: جنگ اصلی امروز ما با شیطان بزرگ یعنی آمریکا است، دشمنی که آرایش کرده و با تکنولوژی جدید خود را متمدن نشان می‌دهد، و برای حمله به ما از ابزار تبلیغات و جنگ رسانه‌ای استفاده می‌کند.

بصیری تصریح کرد: اگرچه مشکلاتی وجود دارد از جمله تحریم‌های 40 ساله، با این وجود امروز ایران از هزار کیلومتر فاصله اما میلیمتری پایگاه‌های دشمن را مورد هدف قرار می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه صفوف اتحاد ملت ایران از هم نخواهد شکست، افزود: اگرچه دشمنان عربی و غربی هزینه‌های بالایی را برای ایجاد تردید در دل‌های مسلمانان صرف رسانه‌ها می‌کنند، اما کور خوانده و ملت ایران استوارتر از همیشه پای آرمان‌های امام و شهدا خواهند ماند.

رئیس بسیج رسانه ادامه داد: ما ملت رمضان و عاشورا و اقتدار هستیم و اگر بمیریم حتما ایستاده خواهیم مرد، اگر یک نفرمان را شهید کنید صدها هزار نفر زیر تابوت شهدا را می‌گیرند و زنده‌تر می‌شوند.

بصیری به پیشرفت‌های ایران اسلامی طی 41 سال انقلاب، بیان داشت: امروز شعار نه سازش با آمریکا باید در عرصه اقتصادی، کار جهادی و علمی تقویت شود.

کلیدواژه ها :ملت ایران
منبع : فارس

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking