۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۸

بم به مصاف حریف قعر جدولی اش می‌رود

بم به مصاف حریف قعر جدولی اش می‌رود
هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان جمعه ۲۷ دی ماه با برگزاری ۶ دیدار در شهر‌های مختلف ایران پیگیری می‌شود.
به گزارش افکارنیوز،

هفته سیزدهم  لیگ برتر فوتبال بانوان جمعه ۲۷ دی ماه ساعت ۱۰ صبح با برگزاری ۶ دیدار در شهر‌های بم، اصفهان، کرج، ایلام، ارومیه و شیراز پیگیری می‌شود، در حساس‌ترین بازی این هفته تیم وچان کردستان و پالایش گاز ایلام به مصاف یکدیگر می‌روند و تیم صدرنشین شهرداری بم میزبان تیم انتهای جدولی سینا بوشهر خواهد بود.

شهرداری بم _ سینا بوشهر

اخبار ورزشی-شهرداری بم در این هفته میزبان سینا بوشهر خواهد بود، این تیم با ۳۶ امتیاز در صدر جدول مسابقات قرار دارد و تمامی مسابقات لیگ امسال را با کسب پیروزی پشت سر گذاشته است. بازیکنان تیم بم بعد از شکست وچان کردستان و قهرمانی در نیم فصل اول رقابت‌ها انگیزه بسیار بالایی برای ادامه لیگ پیدا کردند و به کسب سه امتیاز در تمامی رقابت‌های باقی مانده فکر می‌کنند. در طرف دیگر تیم سینا بوشهر با سه امتیاز در انتهای جدول قرار دارد و کار دشواری مقابل شهرداری بم در بازی این هفته پیش رو دارد.

سپاهان اصفهان _ ملوان بندرانزلی

سپاهان اصفهان در دیگر بازی این هفته میزبان ملوان بندرانزلی خواهد بود، تیم سپاهان در حال حاضر با ۲۳ امتیاز جایگاه چهارم جدول را به خود اختصاص داده است و برای پیشی گرفتن از سایر مدعیان به دنبال کسب امتیاز رقابت‌های باقی مانده است. سپاهانی‌ها اگر با تفاضل گل بالا از سد ملوان عبور کنند می‌توانند رده سوم جدول را از شهرداری سیرجان بگیرند. در سوی دیگر ملوان بندرانزلی با ۱۴ امتیاز در جایگاه هشتم جدول است و در صورت کسب پیروزی در این بازی می‌تواند با ۲ پله صعود در جایگاه ششم جدول قرار بگیرد.

هیئت فوتبال البرز _ شهرداری سیرجان

هیئت فوتبال البرز در هفته سیزدهم میزبان شهرداری سیرجان خواهد بود، تیم البرز با سرمربی جدید خود، مریم ایراندوست روز‌های خوبی را پشت سر می‌گذارد و اکنون با ۱۶ امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار دارد، به نظر می‌رسد با توجه به پیروزی هفته گذشته بازیکنان البرز مقابل حریفشان، این تیم اکنون انگیزه بالایی برای از پیش رو برداشتن سیرجانی‌ها دارد. در طرف دیگر شهرداری سیرجان با ۲۶ امتیاز در رده سوم جدول است و با کسب سه امتیاز این دیدار می‌تواند فاصله خود را با ۲ تیم صدر جدولی کم‌تر کند.

پالایش گاز ایلام _ وچان کردستان

پالایش گاز ایلام در حساس‌ترین بازی این هفته میزبان وچان سنندج خواهد بود، ایلام و وچان ۲ تا از مدعیان لیگ امسال به حساب می‌آیند و رقابت دشواری برای کسب امتیاز در این بازی بایکدیگر دارند. تیم پالایش در حال حاضر با ۲۲ امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد و وچان هم با ۳۳ امتیاز در رده دوم است. یکی از نکات جالب توجه این دیدار پیوستن مرضیه نیکخواه بازیکن پالایش گاز ایلام به تیم وچان کردستان در نیم فصل دوم است. نیکخواه در بازی روز جمعه به مصاف هم تیمی‌های گذشته اش می‌رود.

همیاری ارومیه _ ذوب آهن اصفهان

همیاری ارومیه در دیگر بازی این هفته میزبان ذوب آهن اصفهان خواهد بود، همیاری شرایط چندان مساعدی در جدول ندارد و با ۱۰ امتیاز در رده نهم لیگ قرار دارد، در سوی دیگر تیم ذوب آهن با ۱۵ امتیاز در رده هفتم است. ذوبی‌ها در فصل گذشته به مقام چهارمی مسابقات رسیده بودند، اما امسال دچار نوساناتی در نتیجه گیری بازی‌های خود شده اند.

آذرخش زاگرس شیراز _ آویسا خوزستان

آذرخش شیراز در این هفته به مصاف آویسا می‌رود. هر ۲ تیم با توجه به جایگاهشان در جدول رقابت ها، فاصله نزدیکی بایکدیگر دارند. آذرخش با ۶ امتیاز در رده دهم است و آویسا با چهار امتیاز در جایگاه یازدهم قرار دارد.

 

منبع : افکار نیوز
website tracking