۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۸

فرمایش های امام راحل و تبعیت از ولایت فقیه نقشه راه مسئولان باشد

فرمایش های امام راحل و تبعیت از ولایت فقیه نقشه راه مسئولان باشد
قم - ایرنا - رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: فرمایش های امام راحل و تبعیت از ولایت فقیه به عنوان اصول انقلاب اسلامی، نقشه راه مسئولان باشد.

به گزارش ایرنا، حجت السلام والمسلمین علی محمدی روز چهارشنبه در آیین معارفه رئیس جدید دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم افزود: راهی که امام راحل به ما نشان دادند راه اهل بیت(ع) و خیر دنیا و آخرت بود که باید به عنوان نقشه راه به آن عمل کرد.
وی ادامه داد: امام راحل یک قطب نمایی در دست مسئولان قرار دادند و فرمودند «پشتیبان ولی فقیه باشید تا در کارها موفق باشید».
وی با اشاره به فتنه سال 1388 گفت: هدف فتنه گران خارج کردن انقلاب اسلامی از مسیر اصلی و ولی فقیه بود که مردم به طور خودجوش با راهپیمایی 9 دی با آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق بستند.
محمدی ادامه داد: هدف دشمنان در فتنه ها، ضربه زدن به انقلاب اسلامی است، این درحالی است که عنایات امام زمان(عج) و تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، اجازه رسیدن دشمنان به هدف های شومشان را نداد.
وی اضافه کرد: باید سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص دانشجویان و دانشگاهیان را تبیین کرد و به ملاک های و معیارهای تعیین شده از سوی معظم له، علم کرد.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: دانشگاه معارف قرآن کریم باید در تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب پیشتاز عمل کرده و چشم انداز 20 سال آینده کشور را بر اساس ایرانی مقتدر، امنیت، عدات، حکومت پاک، جهادگر و دلسوز ترسیم کند.
وی با اشاره به این که دانشجویان امروز آینده سازان فردا هستند گفت: باید به این قشر جوان معرفت علمی، بصیرت سیاسی، افتخار به هویت دینی و مسلمان بودن را ارائه و نسلی تربیت کرد که اداره کشور را در دست بگیرند.
محمدی افزود: دانشجویان را باید برای پاسخگویی به شبهه های دشمنان آماده کرد، نه اینکه دشمن شبهه ای را القا کند و ما انفعالانه عمل کنیم.
وی بیان داشت: باید از ورود افراد نامطمئن به دانشگاه ها جلوگیری کرد چرا که این افراد نظام جمهوری اسلامی را به چالش می کشانند.
در این آیین از خدمات حجت الاسلام والمسلمین احمد عابدی رئیس سابق دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم تقدیر و حجت الاسلام والمسلمین علی محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با حفظ سمت به عنوان رئیس جدید این دانشگاه معارفه شد.
8138 / 1175

منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking