۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴

انقلاب سردارهای عزیز دیگری دارد که‌ ادامه دهنده راه سپهبد سلیمانی خواهند بود

انقلاب سردارهای عزیز دیگری دارد که‌ ادامه دهنده راه سپهبد سلیمانی خواهند بود
‌معاون امنیتی استاندار تهران بر لزوم افزایش ۵ هزار میلیارد تومانی بودجه سنواتی نیروی انتظامی تاکید کرد.

‌حمیدرضا گودرزی صبح چهارشنبه 25 دی در نشست تعاملی پیشگیری از جرم و ارتقای امنیت اجتماعی که با حضور فرمانداران، بخشداران و دهیاران و سردار کیومرث عزیزی، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران و کرم محمدی مدیرکل امنیتی استانداری تهران در سالن جلسات فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد با اشاره به تعامل خوب رده‌های انتظامی اظهار کرد: در خصوص حضور مردم در تشییع پیکر پاک سردار شهید سلیمانی برآورد ما حضور ۴ میلیونی مردم بود اما دیدیم که بالای ۵ میلیون نفر فقط در تهران حضور پیدا کردند.

گودرزی با بیان اینکه فقدان سردار سلیمانی بسیار سنگین است، افزود: انقلاب سردارهای عزیز دیگری دارد که قطعاً ادامه دهنده راه ایشان خواهند بود.

معاون امنیتی استاندار تهران در خصوص سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: در این سقوط حتماً اتفاقاتی افتاده است که روشن خواهد شد و می‌بینیم که استکبار به دنبال این است که ضربه‌ای را به ما وارد کنند.

وی با تاکید بر اینکه بودجه سنواتی و سالیانه نیروی انتظامی باید حداقل افزایش ۵ هزار میلیارد تومانی داشته باشد گفت: نیروی انتظامی پیشانی کار امنیت است و اکنون از وضع مناسبی برخوردار نیست، همگی باید دست در دست یکدیگر بدهیم و تغییراتی را ایجاد کرد.

معاون امنیتی استاندار تهران به نوع مدیریت فرماندهی انتظامی در شرق استان تهران اشاره کرد و تصریح کرد: در اغتشاشات آبان ماه شاهد این مدیریت بسیار مقتدر در این منطقه بودیم که کمترین حاشیه و تلفات در این حوزه بود که حاصل تلاش شبانه روزی بوده است.

گودرزی گفت: نظارت جدی بر اجرای مصوبه ایجاد کلانتری‌ها در هر منطقه صورت خواهد گرفت و مسئولین مربوطه باید نسبت به این موضوع توجه جدی داشته باشند، همچنین ۱۳ دی ۹۸ پایش تصویری در شهرستان‌های استان تهران باید ایجاد می‌شد که هنوز تکمیل نشده است و باید نسبت به تکمیل این مورد اهتمام جدید وجود داشته باشد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :نیروی انتظامی
منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking