۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶

فارس من| عزم جدی برای افزایش امنیت در تپه نورالشهدا احساس نمی‌شود

فارس من| عزم جدی برای افزایش امنیت در تپه نورالشهدا احساس نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، در پی ثبت سوژه «نبود نظارت نیروی انتظامی در تپه نورالشهدا شهرکرد» در سامانه فارس من و گلایه مردم از این موضوع خبرنگار فارس موضوع را از مسؤولان نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری در چند مرحله پیگیری کرد؛ اما تاکنون هیچ پاسخی از سوی معاونت اجتماعی این نهاد ارسال نشده است.

با توجه به اینکه طبق قوانین فارس من مقرر شده پاسخ مسؤولان در خصوص مطالبات مردم در کمترین زمان ممکن منعکس شود ولی پیگیری مکرر خبرنگار فارس در طول چندین هفته برای این موضوع تا این لحظه بی‌پاسخ مانده است.

بنظر می‌رسد باتوجه به نبود عزم جدی برای حل این مشکل از سوی نیروی‌انتظامی، مسؤولان مربوطه باید فکری برای تامین امنیت تپه نورالشهدا کنند، زیرا حضور برخی از هنجارشنکان در این منطقه موجب برهم خوردن فضای روحانی موجود می‌شود.

لازم به ذکر است؛ خبرگزاری فارس بارها در قالب مطالبه مردمی مشکلات تپه نورالشهدای شهرکرد از جمله جاده نامناسب، نبود روشنایی در مسیر، ضعف امنیت، بسته بودن درب سرویس‌های بهداشتی در اکثر مواقع سال و ... را به مسؤولان استانی گوشزد کرده است، اما مشکلات این مکان مقدس پس از سال‌ها هم‌چنان پابرجاست. ( جزئیات)

در صورتی که نیروی انتظامی تصمیمی برای تقویت امنیت این منطقه اتخاذ کند این رسانه آمادگی دارد اقدامات انجام شده را به سمع مردم برساند.

کلیدواژه ها :نیروی انتظامی
منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking