۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۲

کیهان و خوانندگان
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* خدا رحم کند! رئیس جدید سازمان ملل با لحن و طرفداری از ایران، ظاهراً کلاه جدیدی برای کاسبان برجام تدارک دیده و سفر رئیس‌جمهور کشورمان به ژاپن در همین جهت به نظر می‌رسد.
سید طبایی- قم
* فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه گفته است با نقدینگی سرگردان در کشور کارهای بزرگی می‌شود انجام داد. بسیار پیشنهاد خوبی است. امید است با راه‌اندازی سهام‌های کوچک با سود مناسب، نقدینگی‌های سرگردان را جمع‌آوری کنند و در امر عمرانی کشور به کارگیری کنند.
دولابی از قم
* موشه‌دایان باید جلوی این جماعت غرب‌زده و  واداده و ... لنگ بیندازد. همان‌طوری که در مقاله مدیر مسئول محترم کیهان آمده بود، نیروهای امنیتی، نباید به سادگی از کنار تحرکات غرب‌زد‌گانی چون امضاء کنندگان بیانیه 77 نفره  و افراد پنهان شده در پشت این آشوب‌ها بگذرند. دیگر آشوبگران چه باید می‌کردند تا تحت تعقیب قرار گیرند؟ اگر مجال پیدا می‌کردند جنایتی بدتر از آنچه امروز در عراق اتفاق افتاد و آن نوجوان مظلوم را کشتند و آویزان کردند اتفاق می‌افتاد.
0049---0911
* نفوذ در کنار تحریم‌ها در دستور کار دشمنان کشورمان بوده است و بسیاری از مشکلات کشور به پروژه نفوذ مربوط می‌شود. همه مردم باید با تمام دقت و هوشیاری به این خطر بزرگ حساسیت نشان دهند و جلوی آن را بگیرند. وضعیت عراق، ترورها، ناامنی‌ها و تخریب‌ها، کشتار مردم نمونه‌های تلخی است که توسط عوامل نفوذی به‌خاطر عدم دقت و عدم واکنش مردم در این مسئله به وجود آمده است.
6406---0912
* چرا این دولت پس از 6 سال و اندی از عمر خود هنوز ضعف‌های خود را به دولت دهم نسبت می‌دهد؟ چرا نمی‌گوید با بی‌تدبیری خود از جمله حذف کارت سوخت و سهمیه بندی بنزین چه خسارت‌هایی به اقتصاد کشور زده است. در عرض 20 روز که کارت سوخت و سهمیه بندی بنزین اجرا شد 20 میلیون لیتر بنزین صرفه‌جویی شد. حال اگر روش دولت قبل (کارت سوخت و سهمیه‌بندی) تداوم می‌یافت جلو این ضرر چندین میلیاردی گرفته نمی‌شد؟
0721---0912
* دشمنان انقلاب اسلامی از هم اکنون تلاش می‌کنند تا انتخابات مجلس کمرنگ و ضعیف برگزار شود و صلاحیت و مشروعیت نظام زیر سوال برود. لذا از باز نشر پیام‌هایی که بسیاری از آن‌ها زیر سوله‌های منافقین در آلبانی و یا توسط جریان نفاق دهه هشتاد و نود تهیه و منتشر می‌شود خودداری کنیم. باید بدانیم که مشکلات ما از انقلاب ما نیست بلکه از انتخاب ماست وظیفه داریم در تمامی انتخابات هم درست  انتخاب کنیم و هم به کوری چشم دشمنان داخلی و خارجی پرشور شرکت کنیم و امید دشمنان را به یأس تبدیل نماییم. ان‌شاءا... با انتخاب افراد متعهد و متخصص اولین مرحله گام دوم انقلاب را مستحکم برداریم.
8140---0912
* امام خامنه‌ای فرمودند، زمینه را برای روی کار آمدن یک دولت جوان و حزب‌اللهی فراهم کنید. امیدوارم با بصیرت انقلابی ملت در دوم اسفند  98 به این خواسته حضرت ولی‌امیر مسلمین امام خامنه‌ای نزدیک شویم تا پس از آن، زمینه شکل‌گیری دولت انقلابی در 1400 فراهم شود. ان‌شاءالله
8688---0938
* باید با طرح شکایت به لاهه تمام غرامت دکتر سلیمانی عزیز که بی‌هیچ‌ جرم و گناهی بیش از 14 ماه در آمریکا توسط شیطان‌های پست آمریکایی زندانی شد و نیز تمام بیمارانی که به علت رفتار بی‌رحمانه آمریکا داروی مورد نیازشان به آن‌ها نرسید و از دنیا رفتند درخواست شود.
8631---0918
* پیشنهاد می‌شود داستان اسارت دانشمند برجسته کشورمان پرفسور دکتر مسعود سلیمانی در کتب درسی درج شود و فیلمی هم در این زمینه ساخته شود.
6810---0911
* مدعیان اصلاحات موظف‌اند به مردم پاسخگو باشند، مگر یادشان رفته که پیروزی نمایندگان مورد حمایت‌شان را برابر با رفاه بیشتر عموم مردم تعبیر می‌کردند حالا که سفره‌های مردم با دروغگویی‌شان کوچکتر از گذشته شده است ژست انتقاد به وضع موجود گرفته‌اند؟!
1267---021
* در دو دهه اخیر از جریان مدعی اصلاح‌طلبی نام چند شهید به ثبت رسیده است‌؟! ولی گروه گروه از این جماعت برای پادویی شیطان بزرگ پس از اتمام و یا برکناری از پست و مقام،‌ راهی غرب و پناهنده به شیطان شده‌اند! چه کسانی حاضرند با این تفکرات این جریان همراهی کنند؟
5537----0938
* از فرماندهی کل سپاه سردار سلامی تقدیر و تشکر می‌کنیم که با شناخت دقیق از دشمن شجاعانه در مقابل شیطنت شیاطین ایستاده و هیچ‌گونه ضعفی از خود نشان نمی‌دهند. امنیت و آسایش امروز و هر ساعت خود را مدیون ایستادگی فرزندان سلحشور این ملت همچون ایشان هستیم.
علیمردانی
* با توجه به آلودگی هوای تهران و درخواست استفاده از خودروهای عمومی،‌ و با حذف این خودروها از بسیاری مسیرهای فرعی و واگذاری اکثر اتوبوس‌های شرکت واحد به بخش خصوصی و تعیین حداقل هزار تومان برای کرایه، خانواده‌های 5-6 سرعائله و بچه مدرسه‌ای چگونه قادرند با وسایل عمومی تردد کنند؟ به همین علت است که آنها به خرید وسیله‌نقلیه فرسوده روی می‌آورند و به آلودگی هوا کمک می‌کنند.
زارعی- تهران
* دولت به جای اینکه پاسخگوی ناتوانی‌اش در اداره کشور باشد به صدا و سیما حمله می‌کند! کارنامه مردود دولت را که نمی‌توان در صدا و سیما به عنوان کارنامه مورد قبول دولت جا زد! زیرا مردم می‌بینند که با واقعیت حاکم در جامعه متفاوت است. اجابت این انتظار بیجای دولت از رسانه ملی ممکن است مردم را به این رسانه همانند دولت بی‌اعتماد کند.
1700----0936
* یک مربی خارجی فوتبال به دلیل پرداخت نشدن حقوقش به کشور خود بازگشته ولی تعدادی وزیر، گروهی از نمایندگان و چند سازمان شبانه‌روز به تلاش افتاده‌اند که این مشکل را حل کنند. چرا تاکنون یک صدم این تلاش و کوشش را برای حل مشکل اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان هم‌وطن خود نکرده‌اند؟
سوری
*‌ برای خرید یک دستگاه خودرو با واریز 45 میلیون تومان که با قرض و وام 18 درصد تهیه کرده‌ام و به امید تحویل یک ماهه طبق تعهد شرکت سایپا،‌ این تصور که با مسافرکشی توان پرداخت اقساط آن را خواهم داشت،‌ ثبت‌نام نمودم. حال با گذشت 3 ماه که از تاریخ ثبت‌نام سپری شده و شرکت هم واهمه‌ای از عدم اجرای تعهد خود ندارد،  در پرداخت اقساط وام‌های دریافتی برای خرید خودرو به مشکل جدی برخورد کرده‌ام. از مسئولان امر درخواست می‌کنم مشکل مرا و فرزند جوان بیکارم را که به کار با خودرو امیدوار شده بود حل کند و به عدم تعهد این شرکت‌ها در سرکار گذاشتن مردم رسیدگی کنند. ما نیز متعهد می‌شویم دیگر برای خرید خودرو در هیچ شرکتی ثبت‌نام نکنیم!
فرهنگی بازنشسته
* در برخی از محلات در هر خیابان یک تا سه قهوه‌خانه تاسیس شده است که جوانان بیکار در آن محیط‌های آلوده ساعت‌ها وقت‌شان را تلف می‌کنند. اگر قرار است چرخ‌های اقتصاد کشور با همیاری همه مردم به حرکت درآید باید به جای قهوه‌خانه‌ها،‌ مراکزی به وجود بیاید که به جوانان راه رشد و پیشرفت را نشان دهد.
7472---021

کلیدواژه ها :جوانان
منبع : کیهان

پربازدیدترین امروز

website tracking