۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۶

ایلام| افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها به بهانه شب یلدا به‌هیچ عنوان پذیرفته نیست

ایلام| افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها به بهانه شب یلدا به‌هیچ عنوان پذیرفته نیست
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان ایلام به اجرای طرح کنترل بازار شب یلدا در ایلام اشاره و گفت: افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها به بهانه شب یلدا در ایلام به‌هیچ عنوان پذیرفته نیست.
- اخبار استانها -

یارالله نصیری در گفت و‌گو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت: با نزدیک شدن شب یلدا و به منظور پیشگیری از افزایش قیمت‌ها تیم‌های نظارتی بر بازار ایلام به شدت و حدت بر بازار ایلام نظارت دارند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان ایلام با اشاره به افزایش نظارت‌ها یادآورشد: افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها به بهانه شب یلدا  در ایلام به‌هیچ عنوان پذیرفته نیست.

اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا در اردبیل آغاز شدقیمت آجیل شب یلدا در همدان 30 درصد ارزان شدشب یلدای مشهدی‌ها "برفی" می‌شود

وی تامین نیازهای بازار برای شب یلدا در ایلام را مورد اشاره قرار داد و افزود: تمام اقلام، میوه و شیرینجات مورد استفاده شب یلدا در بازار ایلام به حد کافی تامین و موجود است و نگرانی در این ارتباط وجود ندارد.

مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام خاطرنشان کرد:  حفظ حقوق مصرف‌کننده و نیز نظارت‌های تام با جهت جلوگیری از  سوءاستفاده برخی از افراد در بازار با توجه به حجم تقاضا در دستور کار  سازمان‌های مسئول کنترل بازار بوده است  و با انجام بازدید و رصد بازار از هرگونه افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها در تمامی نقاط استان جلوگیری به‌عمل می‌آید.

نصیری تصریح کرد: برخورد با هر گونه  گرانفروشی، کم‌فروشی و احتکار در دستور کار قرار داردو به شدت از قاصران در بازار که بخواهند حقوق مصرف کننده را نادیده بگیرند برخورد می‌شود.

کلیدواژه ها :بازار قیمت
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking