۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۷

تهران| برنامه ستاد ساماندهی جوانان در شهرری تدوین می‌شود

تهران| برنامه ستاد ساماندهی جوانان در شهرری تدوین می‌شود
سرپرست فرمانداری ویژه ری گفت: برنامه ستاد ساماندهی جوانان براساس ارزیابی از تمامی دستگاه‌های شهرستان و در اولویت قرار دادن آموزش در سطح دانشگاه‌ها، جلسات اندیشه‌ورزی برای تصمیم‌گیری در ادارات طراحی شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، حسین توکلی کجانی امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با بیان اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب بارها بر موضوع جوانان اشاره کرده است اظهار داشت: اگر رئیس اداره‌ای بخواهد رسالت پیگیری امور و رسیدگی به مسائل جوانان را داشته باشد باید نیازهای شهرستان خود را به خوبی شناسایی کند.

وی با بیان اینکه شهرستان ری در اواخر دهه 70 محلی به عنوان خانه جوان داشت که امروز فاقد این فرصت هستیم افزود: اولویت ستاد ساماندهی امور جوانان باید براساس تامین زیرساخت خانه جوان تدوین شود و پیگیر مطالبات در راستای خدمات ارائه شده به جوانان از جمله آمارگیری درصد وام‌گیرندگان ازدواج به‌منظور تسریع امور است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: تفکر انقلابی جوانان گره‌گشای مشکلات استپای حرف جوانان اصفهانی| وام ازدواج متناسب با شهر و روستاها تعیین شودوقتی به جوانان اعتماد می‌شود؛ گشایش نمایشگاهی از "امید" و "موفقیت" در گیلان + فیلم

سرپرست فرمانداری ویژه ری در ادامه گفت: باید بررسی شود که اداره صمت و اداره کار ری تا به حال چه مقدار در ایجاد اشتغال جوانان فعالیت داشته‌اند و همچنین در حوزه آسیب‌های اجتماعی بهزیستی ری و در حوزه آموزش قبل از ازدواج شبکه بهداشت و درمان ری چه اقداماتی انجام شده است.

توکلی تصریح کرد: شهرری تنها منحصر به منطقه 20 نیست بلکه دارای شهرداری های اقماری، دهیاری ها و بخشداری‌ها است، پس باید کل شهرستان را زیر نظر داشته باشیم و در حال حاضر ظرفیت مناسبی در دهیاری‌های شهرستان ری وجود دارد که می‌توان به درستی از این ظرفیت‌ها استفاده کرد.

کجانی ادامه داد: تکریم خانواده باید یکی از اولویت‌ها باشد و در قالب یک تقویم کاری ارائه شده و در راستای ریشه‌یابی مشکلات، بررسی‌هایی در محلات داشته باشیم.

وی بیان کرد: برنامه ستاد ساماندهی جوانان باید براساس ارزیابی از تمامی دستگاه‌های شهرستان، در اولویت قرار دادن آموزش در سطح دانشگاه‌ها، جلسات اندیشه‌ورزی با حضور اعضای مشورتی جوانان شهرری برای تشکیل کارگروه‌ها و حضور این اعضا برای تصمیم‌گیری در ادارات طراحی شود.

معاون استاندار تهران در پایان خاطرنشان کرد: باید برنامه تقویت سمن‌ها در شهرستان‌ها صورت پذیرد تا روحیه مشارکت جوانان افزایش یابد و نباید اولویت اداره ورزش و جوانان تنها ورزش باشد، بلکه به مسائل جوانان نیز توجه بیشتری داشته باشید.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking