۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۵

برگزاری "هفتمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی" در هفته پژوهش

"هفتمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی" از ۲۶ تا ۲۹ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و دانشجویان، طلاب و اساتید می‌توانند با دریافت کارت یارانه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در محل نمایشگاه، از تخفیفات ناشران دانشگاهی برخوردار شوند.

به گزارش ایسنا، همزمان با هفته پژوهش و در کنار نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه‌ها و نهادهای دولتی، "هفتمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی" با حضور ناشران معتبر دانشگاهی ایران برگزار می‌شود.

زمان برگزاری این نمایشگاه به مدت چهار روز و از سه‌شنبه ۲۶ آذر ماه تا جمعه ۲۹ آذر ماه خواهد بود و ساعت بازدید از این نمایشگاه ۹ تا ۱۷ در نظر گرفته شده است. گفتنی است نمایشگاه فوق همزمان با نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه‌ها و نهادهای دولتی و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، سالن ۲۵ (در خیابان سئول) برگزار می‌شود.

از جمله ویژگی‌های این نمایشگاه می‌توان به تجهیز کتابخانه‌های تخصصی و عرضه بیش از هفتاد هزار از جدیدترین کتب دانشگاهی به ویژه در حوزه‌های مختلف فنی و مهندسی، ارائه تخفیف از سوی ناشران تا ۲۵ درصد، اختصاص یارانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشجویان، طلاب و اساتید و صدور کارت یارانه توسط بانک شهر در محل نمایشگاه با ارائه کارت شناسایی و کارت دانشجویی اشاره کرد.

همچنین همایشی با عنوان "آینده نگری نشر دانشگاهی" روز پنجشنبه ۲۸ آذر از ساعت ۱۳ تا ۱۷ در سالن مروارید واقع در طبقه فوقانی سالن خلیج فارس در محل دائمی نمایشگاه‌ها برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :طلاب
منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

website tracking