۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۰۰

فدراسیون بسکتبال با بازیکن خارجی توفارقان آذرشهر برخورد کند

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس گفت: بازیکنان خارجی باید به هواداران احترام بگذارند و از فدراسیون بسکتبال می‌خواهم با بازیکن خارجی توفارقان برخورد کند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس رضا هنگام‌پور در حاشیه بازی دو تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس و توفارقان آذرشهر اظهار داشت: بازی با توفارقان مثل بازی‌های قبلی بسیار سخت بود اما در بازی‌های قبلی از لحاظ ذهنی با جنگندگی بیشتری به مسابقات می‌رفتیم. 

لیگ برتر بسکتبال| نوار پیروزی‌های متوالی شهرداری بندرعباس پاره شدلیگ برتر بسکتبال | مصاف بلندقامتان شهرداری با تیم توفارقان آذرشهرلیگ برتر بسکتبال| فرزاد کوهیان: شاگردانم با تمرکز پالایش نفت آبادان را شکست دادند

وی افزود: ما نباید با اسم تیم‌ها بازی کنیم و باید با نفراتی که در روبه‌رویمان قرار گرفته‌اند بازی کنیم همان‌طور که در مقابل مهرام بازی کردیم.

هنگام پور بیان کرد: متاسفانه امروز روز ما نبود و در پرتاب‌های پنالتی و پرتاب‌های زیر حلقه امتیاز‌های بسیاری را از دست دادیم اما روز رویایی برای حریف بود.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس اظهار داشت: بازیکن از روی نیمکت بلند می‌شود می‌آید پرتاب 3 امتیازی خود را انجام می‌دهد، به هر صورت تبریک می‌گویم تیم حریف از ما بهتر بازی کرد.

وی عنوان کرد: قضاوت بازی خوب بود و احساسات و مسائلی که از روی نیمکت و سکوها وارد بازی می‌شود از زیبایی مسابقه می‌کاهد.

هنگام‌پور اضافه کرد: متاسفانه بازیکن خارجی تیم حریف حرکت زشتی روبه‌روی تماشاچیان انجام داد و آنها را تحریک کرد که موجب توقف دقایقی از بازی شد. 

وی خاطرنشان کرد: بازیکن خارجی وقتی می‌آید به هواداران ما باید احترام بگذارد و من از فدراسیون خواهش می‌کنم که با این موارد برخورد کند زیرا کار زشتی را انجام داد.

هنگام‌پور تاکید کرد: بازی بعد‌مان با تیم پتروشیمی در ماهشهر است که بازی سختی خواهد بود و سعی می‌کنیم سریع ریکاوری را انجام دهیم تا بتوانیم نتیجه بازی بعد را به نفع خود رقم بزنیم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking