۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۳

توضیحات بهنام برزای درباره درگیری با بازیکنان پرسپولیس

بهنام برزای که در دیدار برابر پرسپولیس در نهایت نتوانست با موفقیت بازی را به پایان برساند معتقد است باید کمی خویشتن دار می بود و تا دقایق پایانی بازی با اخراج و محرومیت از دیدار بعدی روبرو نمی شد.
به گزارش افکارنیوز،

بهنام برزای که یکی از مهم ترین بازیکنان دیدار روز گذشته گل گهر و پرسپولیس بود درباره این بازی گفت: اگر بازی های قبلی ما را دیده باشید می بینید که ما موقعیت زیادی در بازی ایجاد می کنیم. علاوه بر این دیدار در بازی با شهرخودرو هم فرصت های زیادی ایجاد کردیم اما نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم. امیدوارم که بتوانیم از بازی های بعدی این عادت را کنار بگذاریم و بتوانیم بیشتر گلزنی کنیم. 

اخبار ورزشی- او ادامه داد: حیف است که ما نتوانستیم تاکنون از فرصت هایمان استفاده کنیم. ما در هر دیدار پنج، شش موقعیت گلزنی داریم و شما می توانید این را در نشست های مطبوعاتی سرمربیان تیم های روبروی ما ببینید که همه آنها از موقعیت های خوبی که گل گهر داشت و نتوانست استفاده کند می گویند. ما اگر کمی خوش شانس بودیم و توپ هایمان توی گل می رفت حالا اوضاع متفاوتی داشتیم. همه ما بازیکنان و کادرفنی و اعضای تیم امیدوار به این هستیم تا بتوانیم بازی های خوبمان را نتیجه دار کنیم و در جدول به رده ای برسیم که لایق آن هستیم. 

مهاجم گل گهری ها درباره عملکرد خود نیز گفت: من سه چهار بازی است که در نوک حمله به میدان می روم و پیش از آن در پست وینگر به میدان می رفتم. تاکنون توانستم یک گل بزنم و یک پنالتی بگیرم و یک پاس گل هم مهیا کنم. 

بهنام برزای درباره جنگ های فیزیکی خود در دیدار برابر پرسپولیس گفت: ببینید من در کوچه هم بازی می کنم دوست دارم بازی را ببرم. بازی دیروز را ما می توانستیم نبازیم. یک شوت از مهدی ترابی باعث شد تا بازی برای آنها دربیاید. به هرحال این پیروزی را به بازیکنان و هواداران این تیم تبریک می گویم. 

او درباره درگیری درون بازی دیروز و حرف های کنعانی زادگان و خلیل زاده گفت: من واقعا با کسی مشکلی ندارم مخصوصا با شجاع که هم بزرگتر از من است و هم اینکه من به او احترام می گذارم. درگیری با او فقط فوتبالی بود و چیز مهمی نبود. اما از حسین ناراحتم که در مصاحبه پس از بازی گفت من به آنها توهین کردم. واقعا نمی دانم چرا این حرف را می زند. من اگر به کسی "تو" بگویم تا یک ماه در فکر هستم که چرا این حرف را زدم اما اینکه او می گوید من توهین کردم برایم بسیار عجیب است. من بعد از بازی هم به سیدجلال گفتم که توهینی به کسی نکردم و او هم به من گفت ما همه چیز را می دانیم. هر چه در بازی بود به هرحال گذشت و از این جا به بعد برای همه آنها آرزوی موفقیت می کنم. 

او درباره تفاوت الان خود با دوران اوج در استقلال گفت: من هم از لحاظ بدنی و هم از لحاظ ذهنی کاملا آماده ام. متاسفانه تاکنون شش، هفت فرصت گل را از دست داده ام که اگر آنها را گل کرده بودم اکنون آقای گل بودم. من در هر بازی موقعیت های خوبی می سازم اما باید تمرکزم را بیشتر کنم و با این اتفاق می توانم گل های بیشتری برای تیم بزنم. 

برزای درباره ناراحتی مجید جلالی از او و بازیکنان تیم گفت: آنقدر که گل نمی زنیم ایشان هم حق دارد از ما عصبانی شود. من در بازی های قبل چند موقعیت خوب را خراب کردم این حق را به او می دهم که از من ناراحت باشد. در بازی دیروز هم باید با کنترل کردن خودم باعث نمی شدم تا دو سه دقیقه پایانی از دست برود. به هرحال به آقای جلالی به عنوان سرمربی تیم حق می دهم که از دست من ناراحت باشد. 

مهاجم گل گهری ها درباره اینکه او اخبار باشگاه استقلال را هم پیگیری می کند یا خیر گفت: بله صددرصد اخبار این باشگاه را هم پیگیری می کنم. من بازیکن این تیم بودم و استقلالی هم بزرگ شدم. طبیعی است که اخبار باشگاه را دنبال کنم. البته این را باید بگویم که تنها اخبار استقلال را پیگیری می کنم وگرنه من الان بازیکن تیم گل گهر هستم و به همین دلیل هم از نظر فکری و ذهنی و هم از نظر بدنی همیشه در خدمت تیمم خواهم بود تا بتوانم بهترین عملکرد را برای تیم داشته باشم. همه هواداران گل گهر هم می دانند که من همه تلاشم را برای تیم و موفقیت آن به کار می بندم. 

او درباره رویارویی گل گهر با ذوب آهن و سرمربی سابق او گفت: آقای منصوریان از بهترین مربیانی بودند که من با او کار کردم. خیلی دوست داشتم در بازی برابر او به میدان بروم که متاسفانه به دلیل اخراج نمی توانم. 

برزای در پایان درباره اینکه آیا به تیم ملی فکر می کند یا خیر گفت: صددرصد به تیم ملی هم فکر می کنم.

 

منبع : افکار نیوز

پربازدیدترین امروز

website tracking